• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Skillbar Görünümü

ServetAKY

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Çok akıcı yetenek efektleri vardı. Sadece izleme ile bile tatmin oldum.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Muhteşem hoş bir class, efektler göz kamaştırıcı ama pvp esnasında bu kadar çok efekti kaldıramayabilir bilgisayarlar. Ayarlar sekmesine pvp için özelleştirilebilir kısılmış efekt seçeneği koyulabilir. Skill bar güzel ama renk seçimi tekrardan düşünülmeli. Bu kadar renkli bir oyun için düz gri bir User Interface biraz donuk kalmış.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
En soldaki M logosunu beğenmedim umarım değişirler.
Gözümden kaçmış evet çok kötü duruyor. Ama tekrardan düşünmek lazım daha closed alpha aşamasında bile olmadığı için placeholder olarak koyulmuştur. Kullanıcı geri dönüşlerine göre düzelteceklerini ve hatta tamamen kullanıcı arayüzüne güncelleme getireceklerini düşünüyorum.

xSinem

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Gözümden kaçmış evet çok kötü duruyor. Ama tekrardan düşünmek lazım daha closed alpha aşamasında bile olmadığı için placeholder olarak koyulmuştur. Kullanıcı geri dönüşlerine göre düzelteceklerini ve hatta tamamen kullanıcı arayüzüne güncelleme getireceklerini düşünüyorum.
Tabi olabilir ama yinede insan daha tatlı birşey koyar yani

TOdeSFalL

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Yaratık isimleri büyük ihtimal ile aynı sağ alttaki barda harpy ve atılan damge bulunuyor bence silah isimleri bile aynı olabilir dil seçeneği koyarlar diye düşünüyorum sadece türkçe yada ingilizce veya herhangi bi dil olması çok saçma ve acemice olur yıl 2020 bence çoğu dil seçeneği olacaktır Knight online oynayanların zorluk çekmiceğini düşünüyorum çoğu şey aynı fakat daha grafiksel...

barisal81

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Skillbar gayet şık ve sade olmuş ben beğendim. Başka oyunlardaki gibi saçma sapan görüntüsünden daha çok anlaşılır olması güzel..

KayserSoze

Yeni Oyuncu
RogueKayserSoze
Level
0
Evet, düşük performanslı bilgisayarlarda fps vb. için düşük grafik seçeneklerinde de oynanabilmeli. Örneğin Dota 2'de buna benzer ses ve görüntü ayarları gayet makul bir düzenekle oyuncuya sunulmuş durumda. Bu sayede çoğu bilgisayarda kasma vb. sorunlar olmadan oynanabilir ve bu artı bir puan olarak hanenize yazılır.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Muhteşem hoş bir class, efektler göz kamaştırıcı ama pvp esnasında bu kadar çok efekti kaldıramayabilir bilgisayarlar. Ayarlar sekmesine pvp için özelleştirilebilir kısılmış efekt seçeneği koyulabilir. Skill bar güzel ama renk seçimi tekrardan düşünülmeli. Bu kadar renkli bir oyun için düz gri bir User Interface biraz donuk kalmış.
Katılıyorum alan sklleri çok göz kamaştırıyor ancak PVP alanlarında efektler bilgisayar özelliği iyi değilse kasma donmaya sebebiyet verebilir sanırım bunun üzerinde çalışmalar olmuş ve olacaktır diye düşünüyorum tüm özellikleri denemek için betayı sabırsızlık ile bekliyor olacağım😐