• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Karakter Oluşturma Videosu

Acalitos

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
hb biraz daha yapılı bir silah olsaydı keşke ama güzel olmuş

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Bu video ile beraber artık benzerlikler son safhaya ulaştı bariz oyunla. Bugüne kadar telif hakkında pek şüphelerim yoktu ama silah tasarımlarına ve var olan skill tasarımlarına kadar bu kadar benzetmek biraz riskli bir hareket olmuş. Karakter tasarım kısmına gelecek olursak amatör duruyor. Biraz daha polishlenmesi gerekiyor. Dövme ekleme kısmının biraz daha güzel olması gerekiyor. Eklenecek dövme grafiklerinin çocuksu efektlerden çok "yara" temalı olması daha uygun olacaktır diye düşünüyorum. Gidip sırta kocaman bir kelebek koymak ne kadar güzel bir fikir anlayamadım.

Acalitos

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Dövme ekleme kısmının biraz daha güzel olması gerekiyor. Eklenecek dövme grafiklerinin çocuksu efektlerden çok "yara" temalı olması daha uygun olacaktır diye düşünüyorum. Gidip sırta kocaman bir kelebek koymak ne kadar güzel bir fikir anlayamadım.
Renk zevk meselesi tartışma konusu olmaması gerekir bence isteyen kocaman mavi kelebek koyar sırtına yani.Video altında açıkça belirtilmiş henüz oyun masada geliştiriliyor tabiki gözle takılan şeyler tekrar düzenlenecektir.Vindictus karakter oluşturma ekranını incelemeni, ayrıca oyun içi fashiona da göz atmanı öneririm.

Jotunheim

Yeni Oyuncu
RogueJotunheim
Level
0
Keşke erkek karakterleride görseydik

MorfinTR

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Pek fazla spoiler vermek istememişler herhalde :D karus kız asasda cok güzel

Bahcesehir

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Hadi bakalım bismillah yeni oyun için diğer oyundaki tüm karakterlerimizi satıp geleceğim buraya.