• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Koşarken skill atma

ImShepty

Yeni Oyuncu
PriestImShepty
Level
0
Knight da asas, warrior yürüyerek vuruyor mesafe kapatarak atak yapıyor fakat mage ve priestler kazık gibi dikilip skill kullanıyor ve sinir bozucu . Bununla ilgili bilgi almak istiyorum bu 2 karakteri sizde kazık gibi mi diktiniz ?

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Knıght De Asas , warrior Yürüyerek Vuruyor Mesafe Kapatarak Atak Yapıyor Fakat Mage Ve Prıstler Kazık Gibi Dikilip Skıl Kullanıyor Ve Sinir Bozucu Bununla ilgili Bilgi Almak İstiyorum Bu 2 Karakteri Sizde Kazık Gibi Mi Diktiniz ?
Yalnız burası Knight Online forumu değil :)
ROW için konuşuyorsak daha erken bekleyip betayı görmemiz gerekecek bp priest yada Mage 72 akili ile koşarak vuruyor onu unutmuşsun.

KS
ImShepty

ImShepty

Yeni Oyuncu
PriestImShepty
Level
0
Yalnız burası Knight Online forumu değil :)
ROW için konuşuyorsak daha erken bekleyip betayı görmemiz gerekecek bp priest yada Mage 72 akili ile koşarak vuruyor onu unutmuşsun.
KO forum değil onu biliyorum saol :D Fakat herkez bu oyuna ko2 diye bakmıyormu ? Eğer ko2 ile aynı, bir priest oyuncusu olarak ne sormak hakkım :D:D Ama dediğin gibi beklemek lazım sağol genede

strongx35

Yeni Oyuncu
WarriorIIBARBARII
Level
1
Knıght De Asas , warrior Yürüyerek Vuruyor Mesafe Kapatarak Atak Yapıyor Fakat Mage Ve Prıstler Kazık Gibi Dikilip Skıl Kullanıyor Ve Sinir Bozucu Bununla ilgili Bilgi Almak İstiyorum Bu 2 Karakteri Sizde Kazık Gibi Mi Diktiniz ?
Olması gereken o kardeşim yürürken cc atıp sonra db atıp sonra pt heal atıp içinden geçsinler mı istiyorsun sen ?

MajestiK

Yeni Oyuncu
RogueMaxifella
Level
0
Bahsettiğin şeyin mümkün olacağını sanmıyorum. Priest engelsiz bi şekilde heal atarsa zaten o party kolay kolay ölmez PK'da tat kaçırır bence.