• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Güvenlik konusunda endişelerim var???

CryPoweR

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Merhaba;
Oyun biraz diğer MMORPG oyunlarını anımsattığından dolayı illegal herhangi bir programın bulaşması söz konusu olabilir.
Bu yüzden mümkün olduğunca güvenliği en üst seviyede tutmanızı rica ediyorum.Çünkü Muhteşem bir emek söz konusu herşey iyiydi güzeldi buraya kadar vs. olsun istemiyoruz.

Yani oyuncu veya kullanıcı IP adresi olsun, telefon numarası olsun hani kim illegal vs. birşey bulaştırdıysa böyle insanları oyundan tamamıyla uzaklaştırın.

Bu oyunu gerçekten hissederek oynamak arzumuz benim gibi düşünen bir çok insan vardır ve inanın daha yolun başındasınız bu kadar büyük desteğe sahipsiniz, eğer ki ilerleyen zamanda herşey hem siz yetkililer adına yolunda giderse hemde biz oyundan keyif alabilirsek herşey çok güzel olabilir hem sizin adınıza hem bizim adımıza.

Yetkili tüm arkadaşlara teşekkür ederim emeğinizden dolayı umarım keyifli güzel vakit geçirebilceğimiz tüm dünyaya MMORPG konusunda ders niteliğinde bir oyuna kavuşuruz.

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
Sanal alemde herşeyin olabilitesi mümkün öncelikle buna hazırlıklı olmamız gerekiyor. Dünya çapındaki oyunlara baktığımız zaman bile scriptler, hileler her zaman olmuştur ve olmaya devam edicektir. Bu illegalitenin önüne geçebilmek yapımcıların olduğu kadar oyuncu kitlesininde görevi. Bu olgu buraya kadar geldiyse site açılıp forum açıldıysa elbette düşündükleri birşey vardır. Sabırla bekliyelim ve görelim herşey aynı anda olmuyor. Bizim için önemli olan hemen açılması değil.

Oyunun stabilitesinin yükselmesi ve kullanıcılara iyi bir oyun deneyimi sunmaları yoksa hali hazırda bildiğimiz bir oyun var ve kaç yıldan beri gerek fiyatlar gerek oyun içindeki kirli ittifakların oyunu oynanmaz hale getirip rant kapısı haline dönüştürülmesini hepimiz biliyoruz. Rise Online yönetici ekibinin bu hatalara düşmemesi önemli tabi, hep birlikte görücez.

KS
C

CryPoweR

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Sanal alemde herşeyin olabilitesi mümkün öncelikle buna hazırlıklı olmamız gerekiyor. Dünya çapındaki oyunlara baktığımız zaman bile scriptler, hileler her zaman olmuştur ve olmaya devam edicektir. Bu illegalitenin önüne geçebilmek yapımcıların olduğu kadar oyuncu kitlesininde görevi. Bu olgu buraya kadar geldiyse site açılıp forum açıldıysa elbette düşündükleri birşey vardır. Sabırla bekliyelim ve görelim herşey aynı anda olmuyor. Bizim için önemli olan hemen açılması değil.

Oyunun stabilitesinin yükselmesi ve kullanıcılara iyi bir oyun deneyimi sunmaları yoksa hali hazırda bildiğimiz bir oyun var ve kaç yıldan beri gerek fiyatlar gerek oyun içindeki kirli ittifakların oyunu oynanmaz hale getirip rant kapısı haline dönüştürülmesini hepimiz biliyoruz. Rise Online yönetici ekibinin bu hatalara düşmemesi önemli tabi, hep birlikte görücez.
Tabiki herşey bi anda olacak değil bunun farkındayım benimkisi bir öneri hali hazırdaki oyun arındı bir nebze eskiye nazaran şu an çok çok iyi bunun nedenide ilgilendikleri için biraz olsun düşürdüler he tamamen önüne geçemediler orası ayrı neyse konumuz başka oyunlar deil RISE ONLINE için bende düşüncelerimi belirtmek istedim.

Zaten bu oyunun asıl kitlesi şu anki hali hazırda olan oyundan gelecek ve eğerki hile aktif olarak kullanılır hale gelirse herkeste görürsek daha başlamadan biter.

Yani kısaca şöyle anlatayım benim bu ülkede bi T.C. numaram var ve eğer ki suç işlersem bu sicilime işler aynı sistem RISE ONLINE içinde olsa bunu anlatmaktı amacım.Hani bir suçlu varsa rahat rahat oyuna girmeye devam ederse;

Misal bu hırsızlıkla başlar adam öldürmeye gider bunu kastediyorum.
Bu yüzden Güvenliği en üst seviyede tutabilse eğer bence çok olumlu sonuçlar alabilir.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Oyun yöneticilerine düzgün bir şekilde ulaşabilseydim, güvenlik için birden fazla yöntem önerecektim. Malesef yoğunluktan dolayıdır umarım pek cevap alamadım. Ne kadar güçlü olursa olsun hile olacak oyunda.

Bundan şüpheniz olmasın. Hele ki yıllarca hile kullanılmış bir oyunun kitlesini de içinde barındıracak bir oyun olduğunu düşünürsek, normalinden daha çok karşılaşacağız. Bunun önüne geçme yolu düşünülmeli. Sonuçta oyunumuzu yapan ekip daha yeni. İlk ürünleri. Yıllarca yazılım geliştirmiş insanlar hilelerin önüne geçemiyorlar.

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Oyun bence Mpporg olarak dünya'ya ders vericek bir oyun olacak öyle düşünüyorum ben, eski oyunlarda program yazmak kolaydır ama yeni oyunlarda güvenlik methodunu bilmediğimiz için biraz daha zordur yeni oyunlarda öyle hemen hile açamazsın yani belirli bi zaman üzerinde çalışman lazım bilmiyorum ben hiç bu tarz oyunları hile ile oynamadığım için ama güvenlik açısından'da herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum şahsen.