• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Forumdan beklentileriniz neler?

KS
admin

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Nickname konusunda söz aldım, kısıtlamanın biraz daha esnetilmesi konusunda fakat hala nickname'im aynı düzeltilmedi :)
Forum nickname harf kısıtlaması çok sıkıntı. "Mudjekeewis" nickim ama "Mudjekeewi" diye kayıt olabildim, bir çok kişi bu kısıtlamada sıkıntı yaşayacaktır. Şimdiden çözerseniz çok güzle olur. Kısaca benim beklentimde nickimin "Mudjekeewis" olması :)
Bilgilendirme için teşekkürler. Şu an 10 harf sınırlaması var. 12 olarak güncelledikten sonra, bu durumdan ötürü kullanıcı adı değiştirmek isteyen arkadaşlara destek sağlayacağım.

Olasılıksız

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediOlasiliksiz
Level
0
Bilgilendirme için teşekkürler. Şu an 10 harf sınırlaması var. 12 olarak güncelledikten sonra, bu durumdan ötürü kullanıcı adı değiştirmek isteyen arkadaşlara destek sağlayacağım.
O zaman Rica ediyorum adımı artık Olasılıksız olarak değiştirin :) Ayrıca video da bekliyoruz. Belirsiz belirsiz zamanlarda video atıp videoları birden kesmek profesyonelce olmadığını düşünüyorum.

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Admin arkadaşlar biraz daha katılımcı olabilir sanırım ..