• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Dungeon (Epik İtemler)

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Aklıma bi fikir daha geldi dungeonlardan epic itemler düşcek dungeon' da girdikten sonra bossları kestikten sonra boss epik itemler atıcak. Turuncu itemler fazladan ap bonusu ve oyunun en iyi itemleri olan epik itemler.

Legend Online mantığı nasıl fikir sizce olabilir mi böyle birşey ne düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizi alttan yorum olarak yazabilirsiniz arkadaşlar. Epik itemlerin'de kendine göre görevleri olacak. +10 bastığında + fazladan bonus vercek felan.

Ara ara yeşil itemler'de atacak. Yeşil itemler'de Epic ile Normal arasında orta sınıf item olarak geçicek. Böylelikle oyunu daha iyi eğlenceli zevk alacağımız bir oyun haline getirebiliriz.

Berdush

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
kardeşim yapımcılar oyunun çoğu kısmı hazır dedi. Sen istediğin kadar yaz artık ben bir şeyin değişeceğini sanmıyorum ve muhtemelen P2W olacağı ap açık ortada benden söylemesi fikirlerini çok beğenerek takip ediyorum bu arada ama malesef Ko gibi para dönecek ben böyle hissediyorum umarım yanılırım

KS
hzljoepr

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
kardeşim yapımcılar oyunun çoğu kısmı hazır dedi. Sen istediğin kadar yaz artık ben bir şeyin değişeceğini sanmıyorum ve muhtemelen P2W olacağı ap açık ortada benden söylemesi fikirlerini çok beğenerek takip ediyorum bu arada ama malesef Ko gibi para dönecek ben böyle hissediyorum umarım yanılırım
Olabilir ama ben yinede yazıcam fikirlerimi belki geliştirirler çok teşekkür ederim bu arada beğenmiş olman beni sevindiedi.

:NaturoN:

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
Bencede item çeşitliliği çok olmalı. End Game Iteme gelene kadar çöp itemler ile takılmaktansa bir iki tık daha düşük item kullanmak mantıklı olur. En azından Zor Dungeonları yapmak için önce daha düşük dungeonlardan item toplarız. Elde ettiklerimizle Zor dungeonlara gireriz.

KS
hzljoepr

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Bencede item çeşitliliği çok olmalı. End Game Iteme gelene kadar çöp itemler ile takılmaktansa bir iki tık daha düşük item kullanmak mantıklı olur. En azından Zor Dungeonları yapmak için önce daha düşük dungeonlardan item toplarız. Elde ettiklerimizle Zor dungeonlara gireriz.
Bu fikir güzel bence, USko'dan alıntı yapacağımıza diğer oyunlardan alıntı yaparız oyun daha iyi hale gelir.

Ardasdasd

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Oyun zaten hazır kardeşim sadece basit ekler getirilebilir örneğin party sesli sohbet oyun için browser veya bug hata vb böyle önerileri gerçekleştirmek için oyuna yeni datalar bilmemneler oluşturulması gerekiyor oyun şuanda hazır sadece testlerini yapıyorlar artık ekleri ileriye dönük getirirler patch şeklinde ki bu oyunun usko harici farklı oyunlara benzeyeceğini düşünmeyin size usko tadını daha üst grafiklerde ve daha ucuz bi şekilde yaşatmaya odaklı olduğunu düşünüyorum bu oyunun ki videolara baktığımızda oyunun görseli haric herşeyi aynı usko ile telif söz konusuda değil zaten benim görüşüm bu uskonun daha gelişmiş daha gelişmiş türk versiyonu diyebiliriz.

KS
hzljoepr

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Oyun zaten hazır kardeşim sadece basit ekler getirilebilir örneğin party sesli sohbet oyun için browser veya bug hata vb böyle önerileri gerçekleştirmek için oyuna yeni datalar bilmemneler oluşturulması gerekiyor oyun şuanda hazır sadece testlerini yapıyorlar artık ekleri ileriye dönük getirirler patch şeklinde ki bu oyunun usko harici farklı oyunlara benzeyeceğini düşünmeyin size usko tadını daha üst grafiklerde ve daha ucuz bi şekilde yaşatmaya odaklı olduğunu düşünüyorum bu oyunun ki videolara baktığımızda oyunun görseli haric herşeyi aynı usko ile telif söz konusuda değil zaten benim görüşüm bu uskonun daha gelişmiş daha gelişmiş türk versiyonu diyebiliriz.
olabilir benimkiler sadece bi fikir.