• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

BOGAZINYARGICI - HeaveN

BOGZNYRGCI

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0

Merhabalar..
Başlıkta belirttiğim kelimeler tek başına bir şey ifade etmemektedir. Ama bu başlıklar benim ile birçok şey ifade etmektedir. Ne kadar çok takım kursam ne kadar çok başarısız olsam da bu serüvenden hiçbir zaman vazgeçmedim. Bu süreç de ciddi dostluklar kazandım veya kaybettim. HeaveN denilince benim aklım dostluk ve aile gelmektedir. HeaveN 'ın her daim ideolojisi bu olmuştur. Ego ve item, 1. liğin geçici olacağını her daim bilmişlerdir. Ben bu ideolojiyi hem iş hayatıma hemde oyun hayatıma daima yansıttım. Ben bu ideolojiyi Luferde Ape keserken, Cz de bowl dönerken de korudum.

Sözün özü bu ideolojiyi benim ile birlikte benimseyecek, yahu kardeş 1 gün girmedin çıktım veya yahu kardeş çok geri kaldık veya yahu kardeş 10. gün halen lüferden çıkmadık veya yahu kardeş kimse pus almamış veya kardeş, veya kardeş ....

Ne demek istediğimi anlayan, düşünebilen, sadece oyun maksatlı olmayan arkadaşlar arıyoruz.. Kısmet ise Rise Online World 'de beraber olabilmek dileğiyle..

Kalın sağlıcakla...

İletişim Adresimiz:

metebal27

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
hocam sizinle 3 4 yıl önce pvp lerde çok karşı karşıya gelmiştik güzel dostluklar kurmuştuk inşallah burdaa olması dileğiyle

KS
BOGZNYRGCI

BOGZNYRGCI

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
KS
BOGZNYRGCI

BOGZNYRGCI

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Ben bu arkadaşı pvp serverlerden tanıyorum. Bundan bir cacık olmaz. Boşuna beklentiye düşmeyin
Değerli yorumun için saol reisimde.. Keşke yazmış olduğum yazıyı bir tarafınla okumasaydın bea

Heaven clanındaki nick neydı senin ?
Reis humandık biz BOGAZINYARGICI. HeaveN tagını alma amacım o ortamı devam ettirmek.. Unexpeckted di bizim clan. sonra VATAN kurduk..

STB

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
HeaveN ekibi olarak güzel işler başaracağız.Herkese bol şans

Karec3

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Selamın aleyküm umarım güzel bir başlangıç olur bende sizinle beraber bu yola girmek isterim :)

FcKraL

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
heavenda sultansta oynayan kimse bırakmadımı anlamıyorum bende heavendada sultanstada oynamıştım hergün biri çıkıp sultansta oynadım heavende oynadım diyo umarım doğrudur

KS
BOGZNYRGCI

BOGZNYRGCI

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
heavenda sultansta oynayan kimse bırakmadımı anlamıyorum bende heavendada sultanstada oynamıştım hergün biri çıkıp sultansta oynadım heavende oynadım diyo umarım doğrudur
Ahaha biz oynadık demiyoruz reis :) Yazıyı okuduysan anlamışsındır (y)

BuTCheR

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
HeaveN vay be ne günlerdi cypherde base oynarken csw de klana gelip az topçuluk oynamadım sizinle bu oyunda yine o eski ortamı canlandırabilirsek çok iyi olur oyunda görüşmek dileğiyle JrPirates klanındaydım o sıralar :)

KS
BOGZNYRGCI

BOGZNYRGCI

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
HeaveN vay be ne günlerdi cypherde base oynarken csw de klana gelip az topçuluk oynamadım sizinle bu oyunda yine o eski ortamı canlandırabilirsek çok iyi olur oyunda görüşmek dileğiyle JrPirates klanındaydım o sıralar :)
reis instagramdan ulaşırsan wp grup var ekliyelim.

MiTKOnLine

Yeni Oyuncu
WarriorMiTKOnLine
Level
0
Umarım güzel bir ekip kurar ve iyi sözlerle anılırsınız. Başarılar dilerim..

DayF0rDie

Yeni Oyuncu
RogueLOOMORE
Level
0
Herkese öncelikle Merhabalar ben bu serverda yerimi alıcam inş çalışma saatlerim uzun olduğndan ötürü gece 11 gibi oyunda olucam kaç saat durursam sonrasında çok durabilirim sabahlıyorum genellikle zaten
yaş 31

yer ist

job Rogue,Archer ve eski Warrior tip

Her türlü bilgisayar iletişim aracını kullanabilirim benim için fark etmez önemli olan iletişim kurabilmek

tel no mu bırakıyorum iletişim kurmak istiyorum sizinle şimdiden başarılar diliyorum (05316017903)