• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Assasin Weapons

:NaturoN:

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
Beyler videolarda gördüğünüz Asas Karakterlerinin silahları hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Aşağıdaki Buzul Mavisi ieklindeki silah bir hayli hoşuma gitti :) Sherion ve Dark Vane vs geldi aklıma.

Son düzenleme:

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Benzettiğimiz bariz bir oyun var. Eğer varsayımlar üzerinden haraket edecek olursak mavi olan bıçak shard, paylaştığın öbür sarı olan kukry dagger diye tahmin ediyorum. Bir de eklemediğin ama ilk videoda gözüken bi dagger var. O da bayağı mirage daggera benziyor. Tasarımları çok hoş ama biraz daha güzelleştirilse tadından yenmez. Skill animasyonları esnasında bıçaklardan çıkan efektler çok iyi düşünülmüş. Bu silahlara ulaşmak zor olur umarım.

AresArkish

Oyuncu
RogueArkish
Level
1
wow şu altın renkteki olan inanılmaz güzel, nerden buldun bu görselleri ?

AtikGz

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Mavi olan buz efekti var gibi duruyor. Keşke elimizdeki silahları da kişiselleştirebilsek. Bu da bi fikir ? :D

Umtcqm

Yeni Oyuncu
RogueExpectatioN
Level
0
Bence dahada güzelleri bekliyor olacak bizi bunu flame shard gibi düşünmeliyiz standart karakterin görev itemleri olabilir birde ekstra boss event ve kutu sandık vs gibi yerlerden elde edilecekleri düşünemiyorum.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Mavi olan Dark wane ve sherion u andırıyor :)

Oyun açıldığın da kesinlikle Rogue karakterini oynayacağım.

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Asas oynamayı sevmem ehtiyar adamım ben :) Ama ben ce sarı renkli olan görsel olarak daha iyi :)

Unaided

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Şu oyunda Wow daki gibi silah geliştirme sistemi olmalı. O zaman görün siz oyunculuğu bağımlılığı. Silahlara skill eklenmeli silahın seviyesi arttıkça istediğin özelliğini geliştirebilmelisin. Kritik +1 element hasar +1 kesme +1 recovery +1 gibi bonusları silah seviyesine göre biz eklemeliyiz. Silah seviyesi 100 e kadar gitse. 100 den sonra paragon yada rebirt olarak level alsa kişiye özel trade edilemeyen silah olsa keşke.

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Bind item olacak diye biliyorum ama şu M2 deki gibi her eşyaya her karaktere veya tabirinizle elemente göre item olayı çok yorucu olmaz mı?