• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online Word Assassin Rogue Karakter Rehberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selim

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
4
Tepki puanı
2
Puanları
1
Level
0
Suikastçiler tekli hedeflere inanılmaz derecede yüksek hasar vururlar. Rakiplerini beklenmedik bir şekilde yakalayarak saldırmalarını sağlayan kamuflaj yeteneği bulunur. Büyücülerin korkulu rüyalarıdır.

KEY SKILLS:

Skill Resim​
Skill Adı​
Skill Açıklama​
rise-online-world-assassin-rogue-key-skills-camouflage.pngCamouflage50 saniye boyunca kamufle olur ve düşmanların arasına sızar. Yapacağı ilk atak düşmanı gafil avlayacağı için kritiktir.
rise-online-world-assassin-rogue-key-skills-savage.pngSavageDüşmana %500 hasar vurur. Rakibin sağlık puanı %20 veya daha az ise kritik hasar vurur.
rise-online-world-assassin-rogue-key-skills-toxic-dagger.pngToxic DaggerRakibe %100 zehir hasarı vurur ve rakibin savunmasını 10 saniyeliğine %10 zayıflatır.
rise-online-world-assassin-key-skills-who-is-next.pngWho Is Next(Pasif) Bir düşman öldürdükten sonra kısa bir süreliğine %20 kritik hasar vurma şansı kazanır.

STAT GRAPHIC:

rise-online-world-assassin-rogue-stat-graphic.png

DIFFICULTY:

rise-online-world-assassin-rogue-difficulty.png
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst