• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Ne zamandır MMORPG oynuyorsunuz?

MMORPG

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Uzun zamandır oynamıyorum fakat ortalama 8 yıllık bir geçmişim var diyebiliriz. Sizin ne kadar sürelik bir geçmişiniz var ?

xSinem

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
15 senedir oynuyorum knight online, allods online ve inşallah rise online world olacak.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
15 senedir adam akıllı oynuyorum diyebilirim. Knight Online, World of Warcraft, Cabal Online, Silkroad, Tera, Black Desert, Elder Scrolls Online, Star Wars : The Old Republic gibi uzayan bir listem var.

Tam bitti bu oyun derken en sevdiğim oyuna çok benzeyen bir oyun çıkması inanılmaz heyecanlandırdı. CRT monitör ve meyve suyum ile yaprakları dondurmaya çalıştığım zamanki mutluluğa döndüm. İnşallah yapraklar olur bu oyunumuzda.

raqqun

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
2002 den beri uzun soluklu oynadığım ve aynı zamanda artık sıkıldığımız bir dönemde bu oyuna alternatif bir oyunun çıkacağı heyecanlandırdı merakla bekliyoruz şimdiden başarılar diler oyuncu olarak üzerimize düşen ne varsa seve seve gönüllü olarak yapmaya hazır kıta bekliyoruz.

Sweeq

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
15 senedir adam akıllı oynuyorum diyebilirim. Knight Online, World of Warcraft, Cabal Online, Silkroad, Tera, Black Desert, Elder Scrolls Online, Star Wars : The Old Republic gibi uzayan bir listem var. Tam bitti bu oyun genre'si derken en sevdiğim oyuna çok benzeyen bir oyun çıkması inanılmaz heyecanlandırdı. CRT monitör ve meyve suyum ile yaprakları dondurmaya çalıştığım zamanki mutluluğa döndüm. İnşallah yapraklar olur bu oyunumuzda.
O yapraklar çogu kişinin gençliğini yaktı :)

ReSsCuMe

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
2004 den bu yana bir çok oyun ve çeşit olarak farklı klasmanlar da hepsini denedim. En çok beni saran MMORPG tarafı oldu :)

Kntmurat

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Yaklaşık 15 senedir oynuyorum yeni başladıgımda bekardım şimdi ise 2 çocuk babasıyım Rabbim herkese evlat sahibi olmayı nasip eylesin.

Unaided

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
yaş 30 kendimi bildim bileli ya wow yada ko oynadım

Ufukkk

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
2007 den beri asas oynuyorum burada sil baştan

:NaturoN:

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
30 Senedir oynuyorum ben bu oyunu uleeeeyn
Neyse 2007-2008 arası ilk MMORPG girişim KO olmakla beraber ardından, KO-Metin2-WOW-Neverwinter-Aion-Kingdom-Tera -Vindictus oynadım
Ancak KO ve Tera haricindekiler 1 ayı geçmez.

Son düzenleme:

MorfinTR

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
2000 senesindeki Nebula Uo Ultima online :D ilk mmorpg 20 yil olmuş sanırım :D