• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Farklı bir oyundan gelen oyuncular

strongx35

Yeni Oyuncu
WarriorIIBARBARII
Level
1
Sayın ROW yöneticileri Değerli playerlar bunu okuyan herhangi bir kişi
olabildigince takip etmeye calısıyorum Oyuncunun isteklerine yonelik calısmalar yapıcagı söylendı çok afedersiniz bizim aramızda ahmak adam cok
söyle olsun da böyle olsunda su olmasın bu olmasın söyle daha iyi böyle daha iyi istedigi olmayınca da bok atıcak arkadslar
bu oyunu baska bir oyuna benzeterek oynamayı düşünmeyın cogu seyi bize anımsatıyor olsa da başka bir MMORPG
lütfen bilinçli olalım konusmak için konusmayalım:cautious:

rafet1993

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Doğru söylüyorsun oyun icindeki hatalar söylenebilir mantıklı olanlar söylenir yapabilirlerse yaparlar artik oyun iyi bir şekilde çıksında bi oynayalım farkli bir oyun oynamak herkesi heyecanlandırır.

KS
strongx35

strongx35

Yeni Oyuncu
WarriorIIBARBARII
Level
1
bu oyuna en iyi adapte olabilecek playerlar ın nereden gelicegini biliyoruz
oyunu profesyonel ce oynadık hakim oldugumuz bır mmorpg
adam koxp suz oynayamıyor beceremiyor diye okcu diyor kosarken skill atmalı
adam metin2 den gelmis metin taşı olsun dior oyunda
adam acayıp acayıp oyundan gelmiş binek olsun diyor bende cok farklı mmorpg oynadım aurakingdom, dragonball online, Lineage1-2 aradık biz bunlarda eksikligimizi aradık arkadaslar bakın bu oyun cıktıgında bır cogunuz yoktunuz bizde pacalı donla oynuyor 25 kurusluk masa uzatıyorduk
bir cok mmorpg nin esinlenme sebebi dir malum oyun ve evet en sert rüzgar buradan esiyor ve heycanlıyız o döneme döncegimizden örnek vermek gerekırse ben can dostum kardesım dedıgım kısıyı bu oyunda kazandım simdi alo desem gelır degıl adam bu evin 2. oglu :)
BİR YANDAN ÖDÜM KOPUYOR ya yaparlarsa bunu diye
BİR YANDAN HUZURLUYUM ekibin hamuru belli diyorum üzmicekler bizi dogru yerden gelmiş düşülülmeden yapılmaz

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Katılıyorum yorumlarına ancak talep istek yapılabiliyor ancak uzman ekip oyuna ne katkı sağlarsa onları ekletecektir. Beta açıldığında zaten her şey rayına oturmuş olur eksikleri tüm oyuncular ve yönetim el ele halledecektir.