• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Arcane mage görüşleri

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Discordda Rise online yetkilisi tarafından yapılan açıklamada, arcane mage in yoğun istek üzerine gelen solo mage taleplerine bir cevap olduğu söylendi.
Arcane mage diğer mmorpg lerde de gördüğümüz bir karakter. Ancak Rise online da tamamen farklı bir class mı olacağı yoksa mage classı içerisinde flame, glacier gibi bir tercihmi olacağı belli değil.
Umarım bu class mevcut mage den farklı bir sınıf olarak ortaya çıkar.
Arcane mage sınıfında muhtemel olarak bulunacak özellikler ise; solo oynamaya imkan vermesi açısından blink yani kaçış skilleri, kalkan, ve bir ihtimal görünmezlik gibi özellikler olacaktır. Normal mage karakterinden daha hızlı haraket edecek olan bir sınıf olacağını ve aoe yerine tek hedefe ağır hasar veren bir sınıf olacağını düşünüyorum. Sizin görüşleriniz nelerdir, yorum olarak yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
TP mage rp'sinde gelirse eğer bence oynanış açısından da çok güzel olur.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Bence normal mage ile ortak skilleri olmamalı. Aynı şeyleri kullanan iki class mantıklı gelmiyor bana çünkü. İki kısma ayırmalarının sebebinin oynanış biçimine göre olduğunu düşünüyorum. Takım ile oynamak istenen ile tek başına birşeyler yapmak isteyen insanlara seçenek sunulması için böyle bir yol izlenmiş olabilir. Karanlık temalı bir büyücü olursa çok ilgi çekici olabilir. Şahsen başlangıç karakterim olarak seçebilirim.

KS
Butwho

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Evet bende oyle tahmin ediyorum Necromancer tarzı karanlık büyüler yapan ve defans/kaçış skilleri olan ayrı bir class olabilir. Bakalım umarım kısa zamanda risenonline tarafından class tanıtım videosu gelir de hep birlikte öğreniriz.

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Oyunlarda Kırılgan Karakter Oynamayı çok Sevmem Ama bu oyunda Özellikle Deneyeceğim bir sınıf Olacak...

Olasılıksız

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediOlasiliksiz
Level
0
Oyundaki en büyük beklentim, umarım Battle priest-MP Mage-(Veya) Arcane Mage Kırılgan oldukları kadar çok iyi damageler çıkarabilmeleri. Aksi halde malum oyundaki gibi silik ve zevk vermeyen joblara dönüşür. Umarım öyle damageler çıkarırlar ki insanların tercih edeceği joblara dönüşürler.

MiTKOnLine

Yeni Oyuncu
WarriorMiTKOnLine
Level
0
İlk tercihim Arcane Mage olacaktır fakat herkesin kolaylıkla oynayarak oyunu mage oyununa çevirmesinden çekiniyorum açıkçası. Kaş yaparken göz çıkarmazlar umarım. Artılarının ve eksilerinin çok iyi ayarlanması lazım. Paper mage buna bir örnektir mesela. Bir şeyleri elde edebilmek için bazı büyük özelliklerden vazgeçmek gerekir. Bu jobda öyle bir olmalı ki yeni stratejiler keşfedilmeli. İnşallah güzel olur..

KS
Butwho

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
İlk tercihim Arcane Mage olacaktır fakat herkesin kolaylıkla oynayarak oyunu mage oyununa çevirmesinden çekiniyorum açıkçası. Kaş yaparken göz çıkarmazlar umarım. Artılarının ve eksilerinin çok iyi ayarlanması lazım. Paper mage buna bir örnektir mesela. Bir şeyleri elde edebilmek için bazı büyük özelliklerden vazgeçmek gerekir. Bu jobda öyle bir olmalı ki yeni stratejiler keşfedilmeli. İnşallah güzel olur..
Asas karakteri kadar olmasada ona yakın solo pk atabilecek bir class olursa çok iyi olur. Tanıtım videosunu yayınlarlarsa çok daha net yorum yaparız.

MajestiK

Yeni Oyuncu
RogueMaxifella
Level
0
Oyuncuların sesine kulak vermeleri bu aşamada son derece önemli. Umarım açıldığında kusursuz bi oyun zevki yaşarız hepimiz.

ErayTopaL

Yeni Oyuncu
MageiJessey
Level
0
Olayı anlayamadımki Mage'de nasıl ekstra birşey olacak ?

karyabla

Yeni Oyuncu
Roguekaryabla
Level
0
Damage bakımından adalet ve mantık sağlandıktan sonra Arcane Mage'yi çok kişinin tercih edeceğini düşünüyorum.