• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Alfa'da gördüğümüz olumlu, olumsuz yorumlar eleştiriler tavsiyeler...

Olasılıksız

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediOlasiliksiz
Level
0
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki oyunun Alfa sürecini deneyilmedik deneyimliyoruz..
Bu başlıkta deneyimlediğimiz bu sınırlı gameplay'i konuşmak ve eleştiri, tavsiye adı altında saygılı bir şekilde konuşmak istiyorum. Dillendirilen bug ve sorunlardan öte konuşalım siz de yazın :)

Olumlu eleştiri : Öncelikle kesinlikle bu oyunun iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum umarım da gelir. Oyunda bir gelişme var ve emek görülüyor, stres testlerinin verimli geçtiğini düşünüyorum. Halledilecek sorunlar öyle tahmin ediyorum ki çok büyük değil ve büyük şeyler başarılmış.

Olumsuz eleştiri: Şahsım pk'da MP Mage ve BPriest'in solo da oynayabilmesini sağlayacak bir ortam yaratılması gerekiyor. Hem fazla kırılganlar hem attack konusunda işlevsizler yanlız başlarına oyanarken solo oynayacaklara ayrıcalıklar tanımalılar. Animasyonlar, karakter yürüyüşü, skill inv hp/mp bar bunların görüntüsünün değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Oyun içerisinde bir çok parametreden (itemlerde vs) bahsediliyordu (rün efsun vs. gibi bunların hiçbirini göremedim çok basit görünüyordu tahminim alfa için böyle uygun görmüşlerdir umarım.) Bazı skilleri atarken fareyle yönlendirirken takılmalar buglar vs. oluyor düzeltilmesi gerekiyor oyuna çok müdahale ediyor. Oyun içerisinde her şeyi çabuk öğrenmek güzel olduğu kadar kötü olduğunu da farkettim. Diyeceklerim bunlar.