• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Battle priest/ paladin armor hakkında

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Arkadaşlar bu oyunda paladin diye bir alt sınıf olacaksa bu priestte olmalı ve kesinlikle en az chitin kalitesinde bir armor giyebilmeli diye düşünüyorum. Kimse tek yiyen battle priest oynamak istemiyor artık. Bu sebeple priestlerin chitin vb armorları int veya str verilerek giyilebilmeli.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Arcane mage açıklaması ile beraber sanırım dediğiniz şekilde battle priest alt sınıf olarak açılabilmeli. Hatta ve hatta bizim alışkın olduğumuz priestin 3 skill ağacını farklı sınıflara dağıtarak, tek sınıf üzerindeki baskı azaltılabilir. Örneğin ofansif defans kıran vs. skiller battle priest sınıfına özgün olabilir.

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Arkadaşlar bu oyunda paladin diye bir alt sınıf olacaksa bu priestte olmalı ve kesinlikle en az chitin kalitesinde bir armor giyebilmeli diye düşünüyorum. Kimse tek yiyen battle priest oynamak istemiyor artık. Bu sebeple priestlerin chitin vb armorları int veya str verilerek giyilebilmeli.
Evet tüm oyunlarda priestte yolu aslında paladin den geçer Ben ce paladin priestte den olmalı...