• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Yokmu bi gelişme ne olduk böyle?

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Kardeşim gidin whatsappda sohbet edin bu nedir ya. Forum değil mi burası boş boş bildirim geliyor, bende yeni bişeymi oldu acaba bir gelişmemi var diye heyecanlanıyorum.

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Knightta ne var ne yok sattık bekliyoruz. en azından Yakın bir tarihte açabilecekmisiniz veya şu tarihi bekleyin diye bi bilgi aktarabilir misiniz en azından bir tarih bekleyelimki gün sayarız kolay gelsin
Amatörlük ve süreci iyi yönetememe bu, kaldı ki ilk oyununu piyasaya sürecek bir firma için gayet normal.

turgay9_0

Yeni Oyuncu
Rogue7uGy
Level
0
Bu oyunda premium para yatıranlar 1 adım önde olacaksa bir anlamı yok

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Oyun hakkında ne bir video ne bir açıklama geliyor. İlginç. İnsanları heveslendirip yüz üstü bıraktılar.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Virüs dolayısıyla hayat durdu dünyada firmanın yol kadetmemesi normal değil mi ? Biz de sabırsızlanıyoruz ama beklemekten başka çare yok ne yazık ki.

AresArkish

Oyuncu
RogueArkish
Level
1
Virüs dolayısıyla hayat durdu dünyada firmanın yol kadetmemesi normal değil mi ? Biz de sabırsızlanıyoruz ama beklemekten başka çare yok ne yazık ki.
bence o kadarda normal değil çünkü sonuç olarak yaptıkları işlemler dijital , bilgisayar aracılığıyla , yani çalışmaya devam edebilirlerdi pek ala eğer kendi aralarında konuşmaları gerekiyorsada toplu görüşmeler ayarlayabilirlerdi sanal şekilde, yani istek varsa imkanda var aha online eğitim alıyoruz hepimiz okullar kapalı olsada , yani yan yana gelemiyolar diye sürece nasıl devam edemiyolar ?

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
İnsanlar fabrikalarda çalışıyor şuan arkadaşlar. Bu adamlar oturup bilgisayar başında çalışacak yahu. Virüs falan bahane. Yahu discord kanalına girip yada youtube üzerinden bildirim yapmakta mı zor? Bi açıklama yaparsın insanları bilgilendirirsin. Amatörlük başka bişey değil, bekleyip göreceğiz.