• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Yayıncı İlhan'ın yayınında konuşan arkadaş

achernar

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0

Arkadaşlar selamlar. Bugün youtube'da gezinirken şöyle bir videoya denk geldim. Bir arkadaş ilhan'ın yayınında baya baya oyunun içeriğini anlatıyor. İşte level başlangıç 60 olucak. Tek tip premium falan olucak diye sözler söyledi. Ne kadar doğru ne kadar değildir bilemem. Sizlerle paylaşma isteğinde bulundum. Dinledikten sonra şu konuyu bir tartışalım.

Sartre

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
1
Ben pek güvenilir olduğunu sanmıyorum, ilgili yayıncı dün davalık oldu :/

FNiscariot

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
adama çalmış kopyalamış diye marka değerini karalayıcı hakaretler edersen onlarda verir mahkemeye çok iyi oldu bu hareket

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Level
4
Şurada şöyle bir video kesiti mevcut.
Klasgame tarafına dava açacağını dile getiriyor.

xfero16x

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
İlhanı uyarmıştık dinlemedi Knight Online'a yaranmak için herşeyi yaptı ama ağlaya ağlaya Rise Online'a giriş yapacak oyun firmasının bu yayıncıya ekmek yedirmeyeceğini düşünüyorum.

Siyah

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
O videoda konuşan bebe tamamen hayali kurgular üzerine gelip orda konuşuyor. Gizlilik politikası denilen bir şey var. Çalışanlar muhakkak böyle bir oyun yapılıyorsa sözleşme vb. gibi şeyler imzalamıştır büyük ihtimalle. Oyunun haklarının korunması adına bilgi sızdırmak, oyun dosyası sızdırmak ve bu tür de bir çok şeyin gizliliği adına hukuksal işlemlerin olabileceğini varsayarsak çalışanların bile gizliliğinin tutulduğunu düşünüyorum. Kaldı ki oyun yapım ekibinden bir arkadaşının bu bilgileri paylaştığını söylüyor. Bizler daha oyun hakkında net bir şey bilmezken ve Oyun adminlerine veya yetkililerine oyun hakkında soru sorduğumuz da bile '' Bu konu hakkında bir bilgi veremem.'' veya ''Benim de bilgim bu konular hakkında şuan oyun ne durumda bilmiyorum.'' Diyerek cevaplar aldığımızı çok iyi biliyoruz. Oyunun yapım aşamasını bile kimse doğru düzgün bilmezken bu şahıs nasıl olur da bu kadar net konuşur burası da muamma zaten. Ben sağdan soldan bu şekilde duyduklarınıza inanmayın derim. Çünkü her kafadan bir ses çıkıyor. Zamana bırakıp oyunu beklemek ve beklerken az da olsa yeni yeni bilgiler öğrenmek daha doğru olur.