• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Warrior yere vurma ( alan skili )

ANNEN

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Olacaksa ki olmalı ve makul dengede olarak yapılmalı. Sonradan gelme olayı olursa çoğu eski kafalı arkadaşların birden denge bozuldu diyip kaçması önlenmeli.

Acalitos

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
wr aoe su nerf yemedi mi? neden sıkıntı oluyor ki wr yere vurma bu kadar...

KS
ANNEN

ANNEN

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
@:NaturoN: neden kardeşim ırkın içine girip vuruyoruz zaten aklı olan 2 priestli mageler düşürüyor avel gibi gezmesin mageler etrafta , oynadıgın karakter uzağa vurabiliyosa içine sokmayacaksın bu kadar basit

SemirCeyla

Oyuncu
WarriorWhiskered
Level
1
Berserker olmamalı. Alan vuran bir karakter vardır o da mage.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Arkadaşlar her ne kadar alışkın olduğumuz oyuna benziyor olsa da her varsayımımızı da Rise Online, o oyunun ikinci versiyonuymuş şeklinde yapmamalıyız. Doğru bir yaklaşım değil. Gel gelelim sorumuza. Her sınıfın artıları ve eksileri olmalıdır. İki artı aynı classta toplanırsa malesef ortada bir dengesizlik olacaktır. Bunun önüne geçilmesi için alan hasarının sadece magelere özgün bir skill olması taraftarıyım.

Exzessiv

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Yıllardır Warrior, Mage oynarım fakat bir Warrior berserker olmadan daha iyiydi mâlum oyunda. Şahsi fikrim bu, bence de olmamalı.

:NaturoN:

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
Staff(72) skili kapatilsin.. yakindan vurup 2rr kombosu yapmak isteyen warrior oynasin..
@:NaturoN: neden kardeşim ırkın içine girip vuruyoruz zaten aklı olan 2 priestli mageler düşürüyor avel gibi gezmesin mageler etrafta , oynadıgın karakter uzağa vurabiliyosa içine sokmayacaksın bu kadar basit
Beyler ben zaten Warrior veya Asas oynuyorum. Mage Main character hiç oynamadım oynamayıda düşünmüyorum :D Ama warrior dediğin şey bam bam bam oynar. Ne öyle amele gibi attım tor vur yere

Mimar

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Pk kısmını bilmem ama, wariroların provake ile tüm harita moblarını toplayıp, magelerin 8162467981208312 adet mobun üzerine nova attığı partiler görmek istiyorum:)

AresArkish

Oyuncu
RogueArkish
Level
1
Alanın sadece mage'lerde olması fikrini kabul ediyorum, warrior'a yakıştırmıyorum bende.

Darktone

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Hangi skiller aktif edilir veya edilmez bununla ilgili bir açıklama yapılmadı diye biliyorum. Anca alfa sürecinde olacak oyuncu görüşleriyle bazı durumları değiştirirler diye düşünüyorum. Belki farklı bir sistem getirebilirler skiller açısında sadece Knight Online baz alınmıyor olabilir.

FcKraL

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
83 skilleri ve yere vurma skilli olacaksa baştan sölesinlerde indirmeyek kotaya yazık