• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Teşekkür ediyoruz ama bir istediğim var

GhostMirza

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
1
Tepki puanı
1
Puanları
1
Level
0
Öncelikle merhaba çok iyi yapmışınız başıralarınızın devamını diliyorum 4 gözle bekliyoruz. Amma bir kaç önerim olacak lütfen ama lütfen Metin 2 gibi Silkroad gibi saçma sapan binek tarzı şeyler yapmayın. Knight Online gibi upgrade sistemi, farm slotları, rebirt sistemi, uniq sistemi, kutu kırdırma sistemi olsun. Şu NTTGAME şirketini bitirin ya..
 

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Mesajlar
101
Tepki puanı
93
Puanları
28
Level
4
Bunun ile alakalı bir forum konumuz mevcut altında bir çok talep var.
 

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Mesajlar
198
Tepki puanı
176
Puanları
43
Level
6
...Knight Online gibi upgrade sistemi, farm slotları, rebirt sistemi, uniq sistemi, kutu kırdırma sistemi olsun. Şu NTTGAME şirketini bitirin ya..
Öncelikle bence her oyun kendisine özel mekanikleri bulundurmalı. Bir oyunu başka bir oyuna benzetmeye çalışırsanız hüsrana uğrayacaksınız. Ayrıca başka firmalara yönelik kötü sözler sarfetmemelisiniz. Sarfetmemeliyiz. Evet, ben de Knight Online oynadım. Xigenon'dan beri oynarım. 45 level eslant sınırı olduğundan beri. Slot dönme muhabbetinin nerden çıktığını bilecek kadar eski oyuncuyum. Ben de yıldım bazı şeylerden ama bu kötü söz sarfedebileceğimiz anlamına gelmiyor. Bırakalım iki oyun firması da elinden geleni arkasına koymasın. En iyi şekilde oyunlarını ortaya koysunlar. Hangi oyun daha güzel, hangi yönetim daha ilgili, hangi destek hattı daha özverili çalışıyorsa, delikli boncuk da yerde kalmayacağı için, bütün herkes güzel olanı oynayacak diğer firma gözden silinecektir.
 

Sartre

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
33
Tepki puanı
23
Puanları
8
Level
1
Rise Online unique bir oyun deneyimi sunacak gibi duruyor...
 

destan

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Level
0
NTTGAME şirketini bitirin sözü güzel oldu hakediyorlar

hi NTT gmleri okuyolardır buraları
geliyor gelmekte olan
 
Üst