• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Steam Platformuna Gelirmi Oyun

CanX

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Steam platformunda olmasını çok isterdim, gelir mi acaba.

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Level
4
Bunun ile alakalı bir gelişme yok ancak deneyimlerden yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki, yerli bir oyun olan Zula'dan yola çıkacak olursak bu oyunun şuan KO kitlesinden çok daha fazla talep gören bir kitlesi var onlar steam platformuna girmek için oyundan sonra 2 yıla yakın uğraştılar. Kendi düşüncem gelecek olsa bile en az 3 4 yılı vardır bence.

KS
CanX

CanX

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Daha bugün gördüm oyunun fragmanını, elim ayağım titredi resmen. Geç olsun güç olmasın.:D

karagulle5

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Steam düşünceleri şuanlık yokmuş ileride gelir mi bilinmez ama şuan ki cevaba göre gelmeyecek.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Bu konu hakkındaki bilgiye buradan ulaşabilirsin dostum. Şu anda öyle bir planları yokmuş. Steamde olmasını çok isterdim ama steam gibi bir kullanıcı arayüzü yaparlarsa kendi launcher'lerine başarılı bir ürün ortaya çıkar.

KadoX

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Gereksiz bir öneri ve böyle bir şey söz konusu değil şu an.

Depoeko

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Gelse mükkemmel olur, hem indirme kolaylığı hemde erişim daha kolay olur, umarım öyle bir şansları olursa '' steame gerek duymayalım, kendi sitemiz var, niye onu kullanmıyoruz? '' düşüncesi ile yaklaşırlarsa erişim hem zor olur hemde çoğu oyuncular '' ya ne gidip indiricem, üşeniyorum '' diye düşünebilirler, hadi hayırlısı...

Katzfiel

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Global bir şirket olup dünyaya açılacağız diyorlar. elbetteki ilerleyen zamanlarda yeşil ışık yakılır steama :)