• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Soykırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
Sonraki birkaç yıl Orclar için çok karanlık geçer. Kristal kırılmış, ışık zayıflamıştır. Ruhlar öte aleme geçemeden başıboş dolaşmaktadırlar. Reenkarnasyon bir zamanlar her ruh için doğal bir hak artık bir imtiyaz haline gelmiştir. Kimse bir daha yaşayıp, yaşayamayacağını bilmediği için Proteanlıları bir korku salmıştır. Kimse kimseye güvenmemeye başlamıştır. Ölümlü hissetmektedirler kendilerini ve bu alışık oldukları bir durum değildir.

Öfkeli Proteanlılar resmen bir soykırım başlatmışlardır. Dağlara kaçmış, tek tük yaşamaya çalışan orcları avlayıp köklerini kurutmaya çalışırlar. Protean ölüm timleri vadi ve etrafında, karanlık ve soğuk her yerde, orcların yaşayabilecekleri alanlarda ava çıkarlar. Katliam acımadan devam eder. Orclar ve liderleri Razu onlara en büyük laneti, belki Protean’ın sonunu getirmişlerdir. Bunun bir cezasının olmasından daha doğal bir şey yoktur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst