• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Sizce oyunda Str priest olacak mı

Str pri olmalı mi ?

• Kullanılan toplam oy
    9

Mehmet8781

Yeni Oyuncu
RogueSamet8781
Level
0
Arkadaşlar çok düşündürücü bir soru ama sizce de olsa ve bu dengeli bir şekilde olsa daha güzel olmaz mı?

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Str priest oyunda olacağı kesin, karakter tanıtım videosunda vardı. Ancak sorun şu ki knigttaki gibi tek yiyen battle priesti farmerlar dışında kimse oynamaz. Czde oynanmasını istiyorlarsa chitin giyebilecek bir bp yapmaları lzm. Priest chitin ve altındaki kıyafetler int ya da str vererek giyilebilir yapılırsa mantıklı olur diye düşünüyorum.

AYEMHERE

Oyuncu
MageCalista
Level
2
Dönüp dolaşıp knight geliyor arkadaşlar knight online gibi düşünmeyin şu oyunu sizede rica ediyorum.

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Videolarda priest sınıfına ait karakterin saldırı yaptığını görebilirsiniz. Buda otomatik olarak sorularınızı cevaplıyor.

rafet1993

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Knight herkesin içine işlemiş kurtulmak yıllar alır bizim çıkardığımız oyun da ona benzer yanlari olabilir ama farklı grafikleri var herkes ayni oyun oynamaktan sıkılır yeni oyun ve strateji olarak