• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Sizce de güzel olmamış mı?

_F_U_R_Y_

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Merhaba Arkadaşlar,

Oyunu videolarından az çok inceledim grafik olarak gayet iyi ve bilindik bir oyuna yakınlığından dolayı çok oyuncu kitlesine sahip olacağını tahmin ediyorum. Bazılarının yıllardır yapamadığını yapmışlar ellerine sağlık sizce de güzel olmamış mı?

Çekilişe katılmak istiyorum

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Güzel olmasa kısa bir süre içinde bu kadar büyük bir topluluğu bir araya getiremezdi zaten. Önemli olan bazılarının yıllardır yapamadıklarını yapmayı hedeflemek değil, kimsenin yapamadığı şekilde güzel bir ürün ortaya koymak olacaktır. Yetkili kişilerden bu konu üzerine çalışmalar yaptıklarını duyduk. Umarız devamı gelir. Çekilişe katılmak için buraya uğrayabilirsiniz.

hlkmlgr

Yeni Oyuncu
RogueHeaveN
Level
0
Şuan sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum keşke şu zamanlar da alfayı herkese açsalar girip test etsek denesek hiç fena olmazdı. Alfa testinin başvurusunu kaçırmış bulunmaktayım umarım tekrar açılır ve giriş yapabilirim. Saygılar...

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Şuan sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum keşke şu zamanlar da alfayı herkese açsalar girip test etsek denesek hiç fena olmazdı. Alfa testinin başvurusunu kaçırmış bulunmaktayım umarım tekrar açılır ve giriş yapabilirim. Saygılar...
Corona hem ülkeyi hem iş piyasasını çok kötü etkiledi aslında beta süreci yetişmiş olsaydı Hem rahat zaman geçirip hem oyuna daha fazla katkı sağlayabilirdik, umarız kısa vadede her şey yoluna girer Alfaya hızlıca katılım sağlayabiliriz.