• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World yetkilisi tarafından discord'tan açıklama

achernar

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Arkadaşlar merhaba :) Dün yine discord üzerinden oyun yetkilileri tarafından kısa bir soru cevap yapılmış. Cevaplar gayet tatminkar. Aslında bu kadar cevap vermeleri bile güzel. '' Yapımcı firmaya ilettik bekliyoruz '' gibi bir durum söz konusu değil :) Umarım bazı soru işaretleri kafamızdan çıkmış olur. Herkese iyi forumlar :)

KS
achernar

achernar

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
P2W hakkında 2, 3 tane admine mesaj attım. Selamımıza dönüş yapıp P2W hakkında hiçbir şey söylemiyorlar. Tedirgin edici bir durum.
Öncelikle adımıza mesaj atıp bizi düşündüğün için teşekkür ederiz dostum. Bence şu an en mantıklı hareketi yapıyorlar. Takdir edersen pazar durumu belli değil. En basit örneği old-school pazar sistemi mi olucak? Yoksa diğer MMORPG'lerdeki gibi action house sistemi mi olucak? Şu an cash sistemini açıklamak demek bütün pazar sistemini değiştirebilir. Bunu yakın zamanda görüp öğrenecez ☺

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Öncelikle adımıza mesaj atıp bizi düşündüğün için teşekkür ederiz dostum. Bence şu an en mantıklı hareketi yapıyorlar. Takdir edersen pazar durumu belli değil. En basit örneği old-school pazar sistemi mi olucak? Yoksa diğer MMORPG'lerdeki gibi action house sistemi mi olucak? Şu an cash sistemini açıklamak demek bütün pazar sistemini değiştirebilir. Bunu yakın zamanda görüp öğrenecez ☺
Benim amacım pazar sistemini öğrenmek değildi aslında. P2W, gerçek para ile item, gold, karakter satışını öğrenmekti. Böyle bir sisteme izin verilecekse ben değerli vakitimi harcayamam çünkü. 2020'de P2W komik çünkü.

KS
achernar

achernar

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Benim amacım pazar sistemini öğrenmek değildi aslında. P2W, gerçek para ile item, gold, karakter satışını öğrenmekti. Böyle bir sisteme izin verilecekse ben değerli vakitimi harcayamam çünkü. 2020'de P2W komik çünkü.
Böyle bir amatörlük yapıcaklarını sanmam. Zaten malum oyundan yıldığımız için burdayız di mi :) Pazar sistemini söylemek şuydu benim için. Adam basar cash'i. Çeker full pus. Pazara istediği fiyattan koyar. Bu p2w işte. Şimdi düşün cash'te olacak itemleri öğrendin. Neyin satılıp neyin satılamıyacağınıda biliyorsun. Daha offical'e var ne kadar süre. Deli gibi stock yapmaz mısın :D ben olsam inletirim ortalığı. O yüzden sabırla bekleyip görecez. :)

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
KO2 çıkaracak kadar akıllı olanların, P2W yapacak kadar aptal olduklarını düşünmüyorum.

SemirCeyla

Oyuncu
WarriorWhiskered
Level
1
PW2 olacaksa benim için Rise Online'nin ömrü maksimum 3 ay olur. 3 ay sonra elit itemler ortaya çıkar ve para babaları onları toplamaya başlar çünkü. Sonra devam edeceklere başarılar. Uskodan ne farkı kalır ki o zaman?