• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.
  • Bu forumda yayınlanan rehber konuları oyun açılışından şu ana kadar edilen bilgilerle oluşturulmuştur. Oyun hala geliştirilme sürecinde olduğu için, bilgiler değişkenlik gösterebilir.

Rise Online World Oyun Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
Rokogame Studios oyunları, çeşitli oyun dünyalarında birbirleriyle etkileşim kurmak için oyunculara eğlenceli ve güvenli bir oyun ortamı sunar. Tüm oyuncularımızı, oyunlarımızda işbirliği yapmaya ve birbirleri ile rekabet etmeye davet ediyoruz. Ancak bazı kuralları ve sınırları aşmamak şartıyla. Tüm oyuncular, aşağıda belirtilen politikaları ihlal eden bir oyuncuyu raporlamak ile yükümlüdür.

Davranış
Diğer oyuncuları, oyun keyfinden kasıtlı olarak uzaklaştıracak davranışlar kesinlikle kabul edilemez. Tüm oyuncularımızın birbirlerine saygılı davranmalarını ve keyifli bir ortamı teşvik ediyoruz. Kabul edilebilir davranış, oyuncu raporları ve Rokogame Studios politikalarına göre belirlenir ve bu yönergeleri ihlal etmek, hesap ve oyun kısıtlamalarına neden olacaktır.

Saygısızca davranan oyuncuları bildirmenizi teşvik etmek ile birlikte, sadece bu oyuncuların oyunlarını kısıtlamak adına, başka bir oyuncuyu hatalı bildirmek de hatalı davranış olarak kabul edilecek ve hesabınıza ceza uygulanmasına neden olacaktır.

İletişim
Her türlü iletişime(yazılı sohbet, sesli sohbet ve oyun içerisinde oyuncular ile iletişime geçebileceğiniz tüm iletişim seçenekleri) katılırken, kendinizi ifade etme şeklinizden siz sorumlusunuz. Diğer oyuncular için saldırgan ve kaba olabilecek bir dil kullanımına kesinlikle izin verilmeyecektir.

Nefret söylemi ve ayrımcı dil, müstehcen veya rahatsız edici tüm söylemler hiçbir şekilde kabul edilemez. Başka bir oyuncuyu tehdit veya taciz etmek, kullanılan dil ne olursa olsun hiçbir şekilde kabul edilemez. Bu maddelerin herhangi bir şekilde ihlal edilmesi, hesap kısıtlamalarına neden olacaktır. Daha ciddi ve tekrarlanan ihlaller ise daha büyük kısıtlamalara neden olacaktır.

Hile
Sizin veya hesabınızın oyun dünyasındaki temsilinden yine siz sorumlusunuz. Herhangi bir şekilde hile yapmak, hesabınıza anında işlem yapılmasına neden olacaktır. Oyunun herhangi bir yönünü otomatikleştirmek adına üçüncü parti programları kullanmak, hatalardan yararlanmak veya haksız avantaj sağlayan donanımsal ya da yazılımsal herhangi bir faaliyette bulunmak hile olarak kabul edilecektir. Aynı zamanda diğer oyuncuları dolandırmak da yine bir hile olarak kabul edilip, aynı derecede cezalandırılacaktır. Dolandırıcılık, hesap paylaşımı, haksız kazanç yaratan ticaret ve diğer oyuncuların oyun deneyimini bozabilecek her şey ağır cezalar ile değerlendirilecektir.

Adlandırma Politikası
İsimlendirmelere yukarıda belirtilen tüm kurallar dahildir. Oyun içerisinde özelleştirebileceğiniz tüm isimlendirmeler ve görseller (oyuncu isimleri, klan isimleri, klan görselleri, savaş etiketleri vb.) uygun ve zararsız olmalıdır. Bu standartları ihlal eden veya topluluğu rahatsız eden herhangi bir isim oyun yönetimi tarafından değiştirilecek ve yönetim takdirine bağlı olarak ek sınırlandırmalar getirilebilecektir.

Kabul edilebilir isimler, oyuncu raporlarına ve Rokogame Studios’un kararlarına göre belirlenir. Tüm bunlara ek olarak herhangi bir şekilde Rokogame Studios çalışanlarının ve temsilcilerinin kimliklerine bürünme ve isimlerini kullanma da uygunsuz isimlendirme olarak değerlendirilecek olup, yukarıdaki sonuçları doğuracaktır.

Eylemlerinizin bu davranış kurallarını ihlal edip etmediğinden emin değilseniz, kuralları lütfen tekrar gözden geçiriniz. Rokogame Studios oyunlarını tüm oyuncular için eğlenceli, güvenli ve adil bir deneyim haline getirmek için rahatsız edici hesapları gerektiği kadar kısıtlama hakkını saklı tutuyoruz.

Saygılarımızla,
Rokogame Studios

Alıntı: https://www.riseonlineworld.com/announcements/code-of-conduct?fbclid=IwAR3RCS8krFfn_xG6wvkgF9VRoHVX_sdHKSUjUuHgI6us8Zcot2bSiL_QdKA
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst