• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World oyun içi kozmetikler ne kadar etkili olacak ?

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Resmi discord kanalı üzerinden yayınlanan bir duyuruya göre oyun içerisinde bulunan / satılan kozmetik eşyaları minumum düzeyde etki sağlayacak.
Örnek: %1 atak / defans
Not: Kesinleşmiş bilgi değil.

rise online world oyun ici kozmetikler.jpg

Olasılıksız

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediOlasiliksiz
Level
0
Şu açıdan düşündüm. Kendi zırhı, silahları, gücü kötü olan ve birinin kozmetik olarak çok güzel görünmesi ve hiçbir oyuncuya üstünlük kuramaması oyunda garip bir ambiyans yaratabilir.

VP67

Yeni Oyuncu
RogueCampeoN
Level
0
Hiç stat eklenmemesinden yanayım. Artı olarak süresiz olmalı ve giydikten sonra çıkarıp pazara konulmalı. Yalnız değer dereceleri olabilir veya eventlere özel kıyafetler olabilir. Sevgililer gününde sevgililer günü kıyafeti, christmasta kar temalı kıyafetler gibi çoğaltılabilir. Değer dereceleri olarakta atıyorum 5k cashlik kıyafet olacak, veya 250 cashlik kıyafet olacak. Fiyatına görede pazarda ona göre değeri olacak.

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Hiç stat eklenmemesinden yanayım. Artı olarak süresiz olmalı ve giydikten sonra çıkarıp pazara konulmalı. Yalnız değer dereceleri olabilir veya eventlere özel kıyafetler olabilir. Sevgililer gününde sevgililer günü kıyafeti, christmasta kar temalı kıyafetler gibi çoğaltılabilir. Değer dereceleri olarakta atıyorum 5k cashlik kıyafet olacak, veya 250 cashlik kıyafet olacak. Fiyatına görede pazarda ona göre değeri olacak.
Bende dota2de oldugu gibi kozmetik etkisi olacak ancak statlara etkisi olmayan pus itemlerinden yanayım.

SemirCeyla

Oyuncu
WarriorWhiskered
Level
1
PUS da P2W olmayacağı kesinleşti fakat, trade ve merchant yoluyla TL ile item toplama ile mücadele edilecek mi? Bir önlem alınacak mı? Açıklama yok. Bu da beni ve benim gibi en az %60lık bir topluluğu rahatsız etmeye devam ediyor.

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
İtemler kesinlikle trade edilmemeli. Sadece auction house sisteminden satılabilmeli. Öteki türlü oyuna illegal item sokmanın, item satışının önüne kimse geçemez.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Kesinlikle oyuna etkisi olmamasını istiyorum. Bu 1% ile başlayıp durmaz orada. Daha pahalı ve daha çok veren kozmetikler gelecektir. En baştan yapmayın hepimiz rahat edelim. İnsanları para vermek zorunda bırakmayalım.

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Dostum trade olmayan online oyun mu olur.
Örneklerini söyleyeyim sen karar ver hocam. World of warcraft ve Guild Wars 2. Bunları oynadığım için ve çok kaliteli mmorpg oldukları için yazdım, daha bir çok oyun vardır trade sistemi olmayan. Bu tür Oyunlarda item alışverişi sadece auction house üzerinden gider buda haksız item ticaretini engeller.

VP67

Yeni Oyuncu
RogueCampeoN
Level
0
Örneklerini söyleyeyim sen karar ver hocam. World of warcraft ve Guild Wars 2. Bunları oynadığım için ve çok kaliteli mmorpg oldukları için yazdım, daha bir çok oyun vardır trade sistemi olmayan. Bu tür Oyunlarda item alışverişi sadece auction house üzerinden gider buda haksız item ticaretini engeller.
Auction House sistemini bende çok seviyorum ona lafım yok ama sonuçta bu oyunu bekleyen kitlenin belkide %90'ı Knight Online oyuncuları. Oyunu bekleyenlerin trade olmayan oyuna bakış açısı nasıl olur bilemicem :D

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Auction House sistemini bende çok seviyorum ona lafım yok ama sonuçta bu oyunu bekleyen kitlenin belkide %90'ı Knight Online oyuncuları. Oyunu bekleyenlerin trade olmayan oyuna bakış açısı nasıl olur bilemicem :D
Özel eşyalar old takı gibi düşünülüp tasarlanırsa Yani takıldıktan sonra çıkartılıp satılamasın veya trade olmasın daha mantıklı olur, ileri dönemlerde pus a kağıt getirip satılabilir hale getirirler hem oyun kazanır hem rekabet diye düşünüyorum.