• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World - Narungard & Dungeon

SemirCeyla

Oyuncu
WarriorWhiskered
Level
1
Genel olarak oynadığımız oyunlardan yola çıkarak konuşalım.

1- Tank, Healer ve Dps olarak oynanabilir.
2- Oyun başlarında yavaş ilerler ancak açıldı mı arap atı gibidir :)
3- PVP'de ağır kalsada PVE'de çoklu partilerde 3 adam işi görür.
Solo oyuncular ve farmerin tercih edeceği class olmalı. Ekipler için ideal değildir umarım. Yoksa herkes paladin açar :) Cevap için teşekkürler.

KS
Tekitekurin

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Level
4
Solo oyuncular ve farmerin tercih edeceği class olmalı. Ekipler için ideal değildir umarım. Yoksa herkes paladin açar :) Cevap için teşekkürler.
Yani şöyle evet 3 classın kesmeye çalışacağı bir elit mob için konuşursak paladin bunun altına tek başına girebilir. Çok yönlülüğünden sebep. Ancak mekaniklerini nasıl yaparlar bilemiyoruz tabi ki. Belki PVP yönünü güçlü yaparlar!

Siyah34

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Merhaba fark ettim de Narungard & Dungeon hep insan ırkı heykeli var bunların yanına karşı ırkın heykelleri de konula bilir.(ortak bir bölge ise)

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Bu videoda çok fazla dungeon hakkında bilgi edinemedik. Açıkçası katlı bir sistem gibi hissettirdi bana. Normal dungeon sistemi daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum fakat tabi bunlar varsayım. İleride göreceğiz.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Yıllarca insanları kurtarıp partiler yönetiyoruz oyunun vazgeçilmez karakteri aslında ancak RO da priest oynamayı düşünmüyorum 🤣

Her videoda yazacağım efektler gerçekten harika 😃