• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Lightning Mage Karakter Rehberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali

Yeni Oyuncu
WarriorExinfantry
Mesajlar
5
Tepki puanı
2
Puanları
3
Level
0
Büyücüler, iki krallık arasındaki tüm savaşların bel kemiğidir. Büyücüler oldukça geniş menzile sahip büyülere sahiptir. Grup düşman birliklerini yok etmede son derece etkilidir, ancak sağlıkları ve savunmaları düşüktür.

KEY SKILLS

Skill Resmi​
Skill Adı​
Skill Açıklama​
rise-online-world-lightning-mage-key-skills-thunderstruck.pngThunderstruckSeçili alandaki düşmanların üzerine gökteki yıldırımları kullanarak saldırı yapar.
rise-online-world-lightning-mage-key-skills-lightning-meteor.pngLightning MeteorDüşmana saldırmak için bir yıldırım meteoru yaratır.
rise-online-world-lightning-mage-key-skills-stormbringer.pngStormbringerBüyü güçlerini kullanarak seçili alandaki düşmanların üzerinde yıldırım fırtınası oluşturur.
rise-online-world-lightning-mage-key-skills-lightning-surge.pngLightning SurgeDüşmana güçlü bir elektrik şoku saldırısı yapar. Rakip şok nedeniyle kısa bir süre hasar almaya devam eder.

STAT GRAPHIC:

rise-online-world-lightning-mage-stat-graphic.png

DIFFICULTY:

rise-online-world-lightning-mage-difficulty.png
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst