• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World için bilgisayar önerileriniz neler?

ahmetkyck2

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Dizüstü almayı düşünüyorum önerebileceğiniz cihazlar varsa yanıt olarak bırakırsanız sevinirim.

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
@ahmetkyck2 5000 lira bir dizüstü için ara fiyat. En azından 5900 barajına çıkabilirseniz daha ileriye dönük bir dizüstü alabilirsiniz.

Abra A5 V15.2 / Intel Core i7-9750H NVIDIA / GeForce GTX 1650 4GB / 5900TL

Son düzenleme:

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Biraz daha beklerseniz Ryzen 4000 serisine sahip bir leptop almak çok mantıklı olacaktır. Benchmark testlerinde Ryzen 4000 serisi işlemciler intelin en güçlü olan işlemcilerinden çok daha iyi performans veriyorlar.

fatih

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediFgx
Level
0
@ahmetkyck2 5000 lira bir dizüstü için ara fiyat. En azından 5900 barajına çıkabilirseniz daha ileriye dönük bir dizüstü alabilirsiniz.

Evet bu çok daha iyi bir bilgisayar yalnız, Rise Online World için alınacak bir bilgisayara fazla.

KS
A

ahmetkyck2

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0

Bu sistemede 8 gb ram çok az değil mi ?

Biraz daha beklerseniz Ryzen 4000 serisine sahip bir leptop almak çok mantıklı olacaktır. Benchmark testlerinde Ryzen 4000 serisi işlemciler intelin en güçlü olan işlemcilerinden çok daha iyi performans veriyorlar.
AMD yi pek tercih etmiyorum işin açıkçası.

Evet bu çok daha iyi bir bilgisayar yalnız, Rise Online World için alınacak bir bilgisayara fazla.
Bende o yüzden 5000 bin tl bandında bi bilgisayar bakıyorum daha alınacak bir çok bilgisayar var bunun için elimdeki parayı bi 3-4 bin daha artırmam gerekir ama bence bi leptop a sadece Rise Online için 8-9 bin bandını vermek çok doğru değil..