• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
Rise Online World, yapım ve yayıncılığını tamamen Türk şirketlerin üstlendiği, 4 senelik geliştirme süreci olan, Türkiye'de geliştirilmiş olan en büyük oyun prodüksiyonudur.

Oyunun yapımcılığını ROKOSOFT, yayıncılığını ise ROKOGAME firmaları üstlenmektedir.

Rise Online World, özellikle Türk MMORPG oyunseverlerin beklediği; sürükleyici, yüksek görsel kalitesi yüksek, akıcı PK(Play Killer) deneyimi ve özgün senaryosu ile oyuncuların deneyimine sunulmuş olup, son teknolojiler ile donatılmış Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmesi sağlanmıştır.

PvP-PvE ağırlıklı bir oyun türü olan Rise Online World, akıcılığı ve sunduğu yüksek kalite görsellik ile şu ana kadarki en gelişmiş MMORPG oyunlarından biridir.

Rise Online World, her biri alanında uzman 40 kişilik yazılım ve 3D artsit grafiker ekibi ile dev bir prodüksiyondur. Bu dev prodüksiyonun arkasında oyuncuların istek ve tecrübelerini dikkate alabilecek 15 senelik bir hizmet ve profesyonellik bulunmaktadır.

Yayıncı:RokoGAME
Geliştirici:RokoSOFT
Dil:Türkçe, İngilizce
Platform:Windows
Kuruluş:2019
Yayınlanma Tarihi:2020
Ülke:Türkiye, Global
Oyun Motoru:Unreal Engine
Oyun Türü:MMORPG
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst