• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World evrensel bir proje mi ?

Veezy

Yeni Oyuncu
WarriorVeezyIsBack
Level
0
Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun. Trailer ve yaptığınız videoları izledim. Trailerda dikkatimi çeken nokta Türkçe olması. Rise Online World ekibi olarak bu projenin hedef kitlesi yalnızca Türk oyuncular mı olacak yoksa ilerleyen günlerde uluslararası hedef kitleye hitap edecek bir fragman/görsel unsur gelecek mi? Ayrıca şahsi kanaatim oyunda sadece Türk oyuncuları değil birçok ülkeden oyuncuları görmek de isterim.

IITURKII

Yeni Oyuncu
RogueIITURKII
Level
0
Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun. Trailer ve yaptığınız videoları izledim. Trailerda dikkatimi çeken nokta Türkçe olması. Rise Online World ekibi olarak bu projenin hedef kitlesi yalnızca Türk oyuncular mı olacak yoksa ilerleyen günlerde uluslararası hedef kitleye hitap edecek bir fragman/görsel unsur gelecek mi? Ayrıca şahsi kanaatim oyunda sadece Türk oyuncuları değil birçok ülkeden oyuncuları görmek de isterim.
Bu forum oyuncular tarafından tanışmak maksadıyla açılmıştır. Ancak yapılan bilgilendirmeye göre oyun İngilizce olacak ve globale hitap edecek nitelikler taşıyacak.

AYEMHERE

Oyuncu
MageCalista
Level
2
türkçe destek olcak ama lik açılışta bazı şeyler türkce olmayabilir öyle duydum ama yanlışda olabilir.