• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Dorion

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8

Oyun yönetimi yeni video yayınlandı bayağı geniş bir harita gözüküyor. 1.13 deki merdiven, 1.22 deki orta alan, 2.19 daki arenaya benzeyen yer, 2.34 deki deniz bana buranın iki ırk için ortak bir ticaret bölgesi olacağı hissiyatini verdi.

Son düzenleme:

xSinem

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Süreleri söylemesen asla dikkat etmezdim gerçekten güzel gözlem olmuş. Bende seninle aynı fikirdeyim. Bu arada karakterin koşma hareketi ve tırpana benzeyen o item ne kadar hoş gözüküyor. Benim olacaksın :devilish:

Son düzenleme:

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Canavarların tasarımlar çok hoş gözüküyor, çok farklı canavarlar ile karşılaşacağız. Umarım boss'larımız da bol olur. Gözüme çarpan birkaç eksiklik alfa sürecinden kaynaklanıyor. Bazı canavarlar zeminden yüksekte hareket ediyorlar. Bazı canavarların haraket hızları ayak haraketleri ile uyumsuz. Düzeltilemeyecek birşey değil ki düzelteceklerinden de eminim. Heyecanımız gititkçe artıyor.

karagulle5

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Binalar süper ya her şey çok ilgi çekici ama binaları ayrı sevdim

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Kanka bugun dolar 6 tl, yarın 8-10 tl olması da mümkün yani, ama kendimiz bir şeyler üretir yaparsak, dolar isterse 20 tl olsun, bize zararı olmaz.
Dostum üzüldüğüm şey kendimizin birşeyler üretmesi değil. Tedirgin olduğum şey daha önceki nüshalarına benzeyebilme ihtimali. Kaldı ki öyle olacak gibi duruyor. Bu şekilde hiçbir yere varamayız ne yazık ki.

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Level
4
Kanka bugun dolar 6 tl, yarın 8-10 tl olması da mümkün yani, ama kendimiz bir şeyler üretir yaparsak, dolar isterse 20 tl olsun, bize zararı olmaz.
Tamda öyle diyemeyizde sunucular felan yabancı ülkede ya genelde :) sonra enflasyona bağlı olarak paranın değer kaybı ile ortaya çıkan ekstra yükler ve değişken maliyetlerin yükselmesi yani bize birşey olmaz diye birşey yok bundan emin olabilirsin. :)

Halil89

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
İtemleri ve item upgrade materyallerinin real parayla satıldığı sürece k2 den hiçbir farkı olmayacak. Dağ fare doğurmasın inşallah...

teneke1977

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Bazı oyunlardaki gibi, hiç bir illegal kullanmayan biri umarım hapse falan düşmez, tamamen aç gözlülük yüzünden de oyuncular böyle bir masraf altına girmez diye düşünüyorum ve inşallah böyle bir sistemle karşı karşıya kalmayız.

thyroxin

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Yıllardır knight online oynamış birisi olarak sabırsızlıkla bekliyorum 😊

Mimar

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Daha fazla harita görselleri ve videoları istiyoruz, heyecan yaratıyor:)