• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Bug ve Grafiksel Detay Eksiklikleri.

Lazrail61

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Arkadaşlar öncelikle s.a

Bilfiil 15 yıldır ko oynuyorum. Şunu söylemek isterim ki, her oyun zaman içerisinde grafiksel olarak veya yazılımsal olarak değişikliğe uğrar ve zamanın gerekliliklerini takip ederek bu konuda kendisini günceller. Ko'nun bunu hiç yapmaya niyetli olmadığı aşikar. Rise Online ile ilgili izlediğimiz videolarda en çok göze çarpan hususlardan biri mesela; okçunun ok atarken çok göze hitap etmeyen bir hareket mekanizmasi oluşması veya Karakter silah ve setlerinin daha detaylı çalışılabileceğinin göz önünde olması.

Arkadaşlar her oyunun eksikleri olur, özellikle alfası bile çıkmamış (çıkacak olan) bir oyunda tabiki ufak tefek eksiklikler olacaktır. Olaya bütünü ile yaklaşmalısınız. Şuanki oluşan potansiyel oyuncu kitlesi ile önlerine çıkacak engellerin hepsini kolaylıkla aşabilirler. Reklam yapmalarına bile gerek yok öyle bir kitleyiz. Çekirge sürüsü gibi saldıracaksınız biliyorum. İlk gün oyuncu patlaması yaşanacak ve sunucu kalitesinden ötürü lag olacağı aşikar. Ko ya nazaran çok üst seviyede bir oyun motoru kullanılıyor. Bununla birlikte herşeyin yeniden çalışıldığını görmek gerçekten 12 yaşında ko ile tanışmış beni bana hatırlatıyor.

Özetlemek gerekirse, Alfa ve Beta süreçleri bu hata ve eksiklikleri düzeltmek ve daha oynanılabilir bir başlangıç sunabilmek amacıyla var.

Sabredin arkadaşlar. Çok güzel günler bizi bekliyor. Bulabildiğim eksiklik ve bugları bu konu altında paylaşacağım.

Kolay Gelsin.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
İnşallah oyuncular tarafından istenilen veya eksik görülen, düzeltilmesi gereken şeylere duyarlı yaklaşır yönetim ekibi. Böylece senin de dediğin gibi her zaman güncel, kendini geliştiren bir oyunumuz olur.