• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Assassin Oynanış Videosu

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Lisede çılgınlar gibi dinleyip her şarkısını ezbere bilen, kollarındaki dövmelere özenen, banyoda saçlarını şampuan ile Chester abimize benzetmeye çalışan nesile çok büyük kıyak olmuş arkaplan müziği. Benim için anlamı çok büyük oldu. Kimsenin değinmemesi üzdü biraz.

Rest In Peace Chester Bennington
1976 - 2017

Riory

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Göz yaşları şelale, gelse de hayatı offline moda alsak.

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2

ya bu Maxwell Barcelona'nın sol beki değil miydi ? burada işi ney.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Yıllarca Clan liderliği yapıp Priest ve Mage üzerine Master yaptım, Ancak ara ara kaçamak yapıp asas karakter ile solo pk atmayı hiç bir şeye değiştirmem, Bu yüzden kesinlikle burada asas oynuyor olacağım.

Video için teşekkürler gerçekten oyuna adım adım bağlıyor bizi :) Umarım yakın zaman da daha fazla video ile karşımıza çıkarlar, Sabırsızlanıyorum...

VUSLAT38

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
cümleten selamün aleyküm arkadaş bunlarda bizi kedinin cigere bktığı gibi baktırıyor acılsada oynasak ya hecan yaptırıyo
inşallah seve seve oynarız Bukadar insanın bekledi bir oyun hile hurda olmasın da

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
cümleten selamün aleyküm arkadaş bunlarda bizi kedinin cigere bktığı gibi baktırıyor acılsada oynasak ya hecan yaptırıyo
inşallah seve seve oynarız Bukadar insanın bekledi bir oyun hile hurda olmasın da
Umarım olmaz sizin de söylediğiniz gibi tek temennimiz bu yönde:)

karyabla

Yeni Oyuncu
Roguekaryabla
Level
0
En yüksek grafik ayarlarında oynamak mı? Var bir hayalimiz. :)

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
şu asas oynamayı bir türlü beceremiyorum ben parmaklarım yetmiyor :)