• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Archery Oynanış Videosu

achernar

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Bu iş bitmiştir arkadaşlar. Archery gameplay ile ko offline, rise online :)

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
MMORPG oyunlarında daimi okçu oyuncusu olarak bayağı beğendiğimi söyleyebilirim. Fakat otomatik atakta hala birazcık görsel eksiklikler farkettim. Her ne kadar gurur kaynağımız Türk yapımı bir oyun olsa da eksiklerini söylemediğimiz müddetçe oyuna katkıda bulunmamış oluruz. Videodan aldığım ekran görüntüsündeki animasyonun yeniden oluşturulması gerekir. 2020'de çıkan bir oyun için vasat bir animasyon. Atılan oku göremiyoruz. Ekstra olarak quiver (sadak) olarak bilinen, okçuların oklarını koydukları ve kullanıcakları zaman ordan çektikleri eşyayı görsel olarak ekleyebilirler. Animasyonda ordan bir ok alıp atması daha uygun olacaktır. Hatta mümkünse "quiver", okçulara özel bir offhand eşyası olabilir. Daha hızlı skill atılmasını, damagelerin artmasını sağlayan bir utility eşyası olabilir.

KS
admin

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Gerçekten güzel bir tespit olmuş. Sadece ok değil bağlantı köprüsü de gözükmüyor.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Gerçekten güzel bir tespit olmuş. Sadece ok değil bağlantı köprüsü de gözükmüyor.
Evet o da benim gözümden kaçmış. 2020'de çıkacak göz bebeğimiz oyunumuz için olmaması gereken şeyler bunlar. Kesinlikle düzeltilmeli öyle çıkarılmalıdır. Günümüz oyun değerlendirme firmaları ne oyunlara kıyıyorlar acımadan. Ellerine koz vermemeliyiz.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
@ReginaMeis Tabi ama bunlar sonra düzenlenebilir şeyler. Muhtemelen her güncellemede daha iyi olacaktır.
Kesinlikle. Oyunun alfa seviyesinde olduğunu göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Fakat geri dönüş sağlamamız ve tasarım ekibinin bunun üzerinde çalışmaları gerekiyor. Oyun yayınlandığında böyle ayrıntılara vakit kalmayabilir büyük sorunlara odaklanıldığı için.

ReSsCuMe

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
@admin Ayrıca şunu belirtmeliyim eğer ki kanat gibi bir çalışma var ise aklınız da Aion gibi bir MMORPG oyunun da bulunan kanat sistemi yapılabilir bu hem PvP de olan alışılagelmişliği alt üst eder hem de çok farklı taktikler ve organizasyonlar ortaya çıkarabilir.

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Okçunun stabilde vurduğu Z+R skili kötü olmuş onun haricindeki patlamalı skilleri güzel. Z+R yi bi şekilde ortadan kaldırmanız yada yerine ufak mavi efekt patlamalı bi görsel şölen eklemeniz lazım bunu şiddetle tavsiye ediyorum. çünkü böylesine görsel şöleni yüksek olan bi oyuna o Z+R hiç gitmemiş.

Berat1235

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Benim tahminim acele etmeyin oyunu tam anlamıyla eksiksiz sunarsanız kitle okadar çok olur bende bir oyuncuyum merakla bekliyorum şuan ilgi çok yüksek oyuncu kitlesi olcak buna inanıyorum ama diyorum burda çünkü oyuncu oyundan zevk alsın eksikler giderildikten sonra buna kanaat getiriyorum çok güzel olucak eleştiri çok yüksek seviyelerde oyun için açık yaparsanız tutunma şansınız olmayabilir başarılar diliyorum

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Benim tahminim acele etmeyin oyunu tam anlamıyla eksiksiz sunarsanız kitle okadar çok olur bende bir oyuncuyum merakla bekliyorum şuan ilgi çok yüksek oyuncu kitlesi olcak buna inanıyorum ama diyorum burda çünkü oyuncu oyundan zevk alsın eksikler giderildikten sonra buna kanaat getiriyorum çok güzel olucak eleştiri çok yüksek seviyelerde oyun için açık yaparsanız tutunma şansınız olmayabilir başarılar diliyorum
"A delayed game is eventually good, but a rushed gamae is forever bad." ~ Shigeru Miyamoto abimiz demiştir. Anlamı; "Çıkarılması ertelenen oyun eninde sonunda güzel olacaktır ama aceleye getirilen oyun sonsuza kadar kötü olacaktır." ve sonuna kadar katılıyorum.

kurttr

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
İtemlere efekt verilirse güzel olacağını düşünüyorum, sade olmasın

Ufukkk

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Skillerden sonra animasyon iptali ve kombo gibi ince püf ayrıntıları da düşünmenizi isterim alfa sürecini kaçırdığım için üzülüyor officalde yanınızda olmak üzere kolay gelsin

Waxxx

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Oyunun oynanış acısın dan da stabil kalabilmesi lazım. En yüksek düzey PC de bile ufak ayrintilar kasma ve başka hatalara yol acabilir. Yayın sürekli aynı efektleri uygulaması oyun dan atma DC sorunlarina da yol acar

FirstGamer

Yeni Oyuncu
MageLegendSeeker
Level
0
Ön görüşüm alfa sürümünde hem oyunu tanıtmak hemde oyuncu kimlikleri acısından youtuber yayıncılarının öncelikle oynaması veya oyun eksikleri ve görüşleri bakımından daha iyi olur diyebilecek kişilerin veya kişiler oynasılması ve tanıtılması daha iyi olurdu

OgulcanBey

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
2
Ön görüşüm alfa sürümünde hem oyunu tanıtmak hemde oyuncu kimlikleri acısından youtuber yayıncılarının öncelikle oynaması veya oyun eksikleri ve görüşleri bakımından daha iyi olur diyebilecek kişilerin veya kişiler oynasılması ve tanıtılması daha iyi olurdu
Belki de yapılacaktır.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Damageler mi düşük yaratıklar mı sağlam bilemedim doğrusu :)
Light feed olmazsa olmazı her zaman ki gibi. Seri 5li Ko mantığı ile iyi olmuş CD süresinin olmaması çok büyük avantaj sağlayacak okçulara.