• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Alfa-1 sunucu ne zaman açılacak?

HypoThetic

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Naçizane bir öneri olarak, alpha sürümünü köklü bir twitch yayıncısına denetmelerini tavsiye ederim. Hem inanılmaz bir pr çalışması olmuş olup, hemde bizim için ilk bakış videosu çekmiş olurlar diye düşünüyorum.
Çok mantıklı vallahi hem kitle oluşur hem ilk bakış.

samnetsa

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
İlgiyle takip ediyoruz. Bu projeyi hayata geçiren herkese teşekkür ediyorum.

Hsynzn5327

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Şu oyun açılmadan iş bulsam çok iyi olucak :) Arkadaşla Metalurji ve malzeme mühendisiyim işimi yapacak olana ilk maaşımın yarısını oyuna yatırmak üzere hediye ederim 😅 Var mı aranızda kurumsal bir firmada çalışan ik cı veya mühendis :)

Sartre

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
1
Ben nisan gibi alfanın açılacağını düşünüyorum.

OoYILDIZoO

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Alfa testini bu kadar sınırlı yapmayın lütfen oyunu dört gözle bekliyoruz 15 yıldır bir fiil aynı mmorpg oyununu oynayan ben ki rise online nın varlığını duyduğumdan beri yatamıyorum.

cemaltopra

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Alfa testini bu kadar sınırlı yapmayın lütfen oyunu dört gözle bekliyoruz 15 yıldır bir fiil aynı mmorpg oyununu oynayan ben ki rise online nın varlığını duyduğumdan beri yatamıyorum.Çözüm getirin lütfen.
Evet :) ben de girmek istiyorum, ama üyelik şansını kaçırmışız :/

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Alpha testi mart ayında açılırsa daha efsane olur nisan ayı olmasın lütfen.

tako61

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Alfaya yetişemedik haberi çok geç aldım. Umarım tekrar açılır.

SBTR

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Bekliyoruz sabırsız bir şekilde :) oyun sorunsuz olsun varsın mart degil nisan olsun ama kitle heyecan içinde sabırsız :D

Raidenn

Yeni Oyuncu
RogueMileenaa
Level
0
En hayırlısı hangi zamansa ozaman gelsin. Kaliteli bir oyun olsun yeterki beklemeye razıyız. İyi çalışmalar

Ufukkk

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Naçizane bir öneri olarak, alpha sürümünü köklü bir twitch yayıncısına denetmelerini tavsiye ederim. Hem inanılmaz bir pr çalışması olmuş olup, hemde bizim için ilk bakış videosu çekmiş olurlar diye düşünüyorum.
Keskinlikle haklı bir görüş değerlendirmek gerekiyor.

Thorin

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
İnşallah bütün beklentileri karşılar ve sonu hüsran olmaz hem yerli olması iletişim açısından çok önemli hemde anlaşılabirlik açısından merakla beklemekteyiz.

NaxoziwuS

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Herkes heyecanlı ve meraklı bekliyor. Ancak test belli bir kitleye yapılmaktadır. Daha sonra tüm oyuncu kitlesine açılıp testler devam eder. Kapalı Beta ve Açık Beta olarak adlandırılır. Muhtemelen 2-3 ay kadarda o sürer daha sonrasında oyun tamamen açılır. Bu test süreçlerinde donanım, buglar, görüntü hataları vs. aklınıza ne geliyorsa test edilir. Gözden kaçan en ufak hatayı bile yakalamak amaçlanır. Ve birazda oyunun ne kadar kullanıcıya eriştiği test edilir. Gelir-gider hesaplanır. Bu açık test sürecinde reklamlar başlar oyun her yerde tanıtılır. Ve Kapalı Beta sürecinde dışarıya görüntü, fotoğraf, video aktarılmaz yasaktır.

Oyunun şu yada bu tarihte açılması daha mantıklı olur demeniz ne kadar mühim olsa da bu işe emek veren insanlar sizden bizden daha çok hangi tarihte hangi dönemde daha çok kitleye uygun daha çok insan giriş yapabilecek bunu bilir. Oyunun tamamen açılması okulları tatil olduğu döneme gelecektir çok büyük ihtimal. Yıllardır bir çok MMORPG oynamış birisi olarak bu projeyi fazlasıyla destekliyorum. Bizi pişman etmeyeceklerini düşünüyorum.