• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online World Alfa-1 sunucu ne zaman açılacak?

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Bir çok insanın merakla beklediği alfa sunucu tarihi belirlendi. Oyun yönetimi 16.08.2020 tarihinde 300 kişilik bir ön gösterimin İstanbul ilinde olacağını ve detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde paylaşacaklarını bildirdiler.

Alfa: 23.08.2020
Hadi hayırlısı olsun, Allah Utandırmasın..

arifbey

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Bir çok insanın merakla beklediği alfa sunucu tarihi belirlendi. Oyun yönetimi 16.08.2020 tarihinde 300 kişilik bir ön gösterimin İstanbul ilinde olacağını ve detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde paylaşacaklarını bildirdiler.

Gerçekten çok uzun sürdü.

Moderatörün son düzenlenenleri:

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
tüm tarih boyunca hep daha fazlası yüzünden batmıştır güzel şeyler,imparatorluklar, işletmeler vs, kısacası lütfen hep daha fazlasını değil güzel olanın sabit kalmasını istiyoruz, oyunu geliştireceğiz diye ilgisiz güncellemeler yapmayın bazen insanların aradığı sadeliktir doğallık dır. lütfen bunu da dikkate alın..

Beklemek güzeldir gelecekse Beklenen :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Tanıtımlarda yayıncı arkadaşların rolü tartışılmaz şekilde önemli ve büyük, Oyun açılınca beklediğimiz ve ümit ettiğimiz seviyelerde olduğu görüldüğünde yayıncı arkadaşlar zaten üzerilerine düşeni fazlası ile yapacaklardır...

KS
admin

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Beklenen haber geldi. Alfa tarihi belirlendi ve yanında güzel bir haber ile birlikte. Kayıtlar yeniden açılacak.

HiWorld

Yeni Oyuncu
RogueBlessingKnife
Level
0
Merhabalar, aylardır Discord kanalını takip ediyorum, nasıl alfaya katılacağımı soruyorum fakat cevap gelmiyor. Burdan net bir şekilde alfa'ya nasıl katılabileceğimizi anlatır mısınız ? En azından herkesin 1 saat de olsa oyuna bakma, görme hakkı olduğunu düşünüyorum.
Bu arada tekerinize taş değmesin, gerçekten beklentimiz çok yüksek.

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Ayrıntıları takip ediyorum..