• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Duyurular Rise Online World Alfa 1.0 Duyurusu

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
Değerli ROW takipçileri,

Anti-Cheat aktivasyonunun ardından genel güvenlik üzerinde bir takım testler yaptığımızı belirtmiştik. Bu testler ve çalışmalar ile güvenlik altyapımızı bu aşamadaki en iyi seviyeye getirdiğimizi bilmenizi isteriz. Yaşanabilecek olumsuz deneyimleri minimum düzeye indirmek hedeflerimizin en başında geliyor ve bu önlemleri erken aşamalarda almak büyük fayda sağlayacak.

Alfa 1.0 sürecinin ilk günü için onay verilen tüm oyuncularımızın kayıtları hala geçerli ve oyunun alfa sürümünü ilk günden itibaren deneyimleme şansı bulacaklar. Bu kullanıcılarımızın oyuna katılımlarından sonra alacağımız geri dönüşler ve yapacağımız anlık iyileştirmelerden sonra oyuncu sayımızı günden güne arttırmayı planliyoruz.

Oyunumuzun henüz alfa aşamasında bulunduğunu unutmayınız. Bu yüzden karşılaşabileceğiniz birçok hata olacaktır. Bu hataları bizlere iletmenizi sağlayacak bir ticket/raporlama sistemi oyun içinde aktif bulunacak. Alfa sürecindeki ilk hedefimiz sunucu kapasitelerimizi görebilmek ve toplayabildiğimiz kadar rapor oluşturmaktır. Bildirilen hataların en kısa sürede onarılacağından emin olabilirsiniz.

16.12.2020, Çarşamba günü, saat 21:00'da (GMT+3) Alfa testlerinin ilk grubunu oyuna dahil edeceğimizi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Saygılarımızla,

Rise Online World
 
Son düzenleme:
Üst