• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online Word Archery Rogue Karakter Rehberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selim

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
4
Tepki puanı
2
Puanları
1
Level
0
Büyücülerden sonra en iyi menzilli hasar vuran sınıflardan biridir. Büyücülere nazaran hareket kabiliyeti ve savunmaları daha yüksektir. Okçular, uzun menzilli saldırılarla hem tek hem de birden fazla düşmanla savaşmada uzmanlaşmıştır.


KEY SKILLS:

Skill Resim​
Skill Adı​
Skill Açıklama​
rise-online-world-archery-rogue-key-skills-stunning-bold.pngStunning BoltGökyüzüne güçlü bir ok fırlatır, bir süre sonra düşen ok seçili alandaki düşmanları kısa bir süreliğine sersemletir.
rise-online-world-archery-rogue-key-skills-arrow-shower.pngArrow ShowerGökyüzüne birçok ok atışı yapar. Bu oklar seçili alana düşerek düşmanlara hasar verir.
rise-online-world-archery-rogue-key-skills-trick-shot.pngTrick ShotDüşmana %360 hasar vuracak isabetli bir ok atışı yapar. Hedef oktan kaçamaz.
rise-online-world-archery-rogue-key-skills-who-is-next.pngWho Is Next(Pasif) Bir düşman öldürdükten sonra kısa bir süreliğine %20 kritik hasar vurma şansı kazanır.

STAT GRAPHIC:

rise-online-world-archery-rogue-stat-graphic.png

DIFFICULTY:

rise-online-world-archery-rogue-difficulty.png
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst