• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online PVP olarak Yeterli olabilecek mi?

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Merhaba Arkadaşlar;

Bir çok Oyunu oynayan biri olarak PVE yi çok benimseyen bir yanım yok, Ama PVE nin de gerekli olduğunu düşünüyorum. Benim görüşüm PVP nin Çok daha net alanlar da olması, Özellikle KNİGHT ONLİNE den vaz geçememe sebebi olarak PVP mantığının olduğu görüşündeyim,Sizin de bu doğrultuda görüşlerinizi merak ediyorum..

SemirCeyla

Oyuncu
WarriorWhiskered
Level
1
PVP aynı olacak ama sadece NP için pk atmak yeteri kadar cezbedici değil. NP ile alınacak ödüller listesi genişletilirse PK atmak çok daha cezbedici olacaktır.

hlkmlgr

Yeni Oyuncu
RogueHeaveN
Level
0
Np ve artı para olayı olması gerek. Eskiden herkesin bildiği gibi knight da kesilen adamın üstünde ki paranın yarısı kesen adama geçerdi bu sistem umarım tekrardan gelir.

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
#6 Bu sistemde maradon CZ'ye geçen insanların üzerlerinde unuttukları yüksek miktar paraları kaybettiğini çok görmüşünüzdür. Ben bundan daha çok oyunda zıplama mekaniğinin gelmesi ve dodge dediğimiz olayın geliştirilmesinden yanayım.

hlkmlgr

Yeni Oyuncu
RogueHeaveN
Level
0
işte zaten bu oyunun cilvesi bu pk da np gelmesi sadece mantıklı gelmiyor bana np yi bir zamandan sonra önemi kalmıyor bu sebepten dolayı pk olayları tamamen ödüllere yada eventlere tabi tutulması gerekiyor.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Oyunun olmazsa olmazı pvp, Savaşlar ile ilgili özverili davranılıp artırılması veya mevcut durum üzerinde çalışılıyor ise bunu ön planda tutup oyuncuların istekleri göz önünde bulundurulmalı diye düşünüyorum ayrıca haritalar üzerin de ulusal puan kazanımına önem verilip oyuncuların bu puanları özel itemler ile değerlendirip kullanabiliyor olması gerekli diye düşünüyorum.