• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online Narungard & Dungeon Haritası Ve Farm Yerleri

AtikGz

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Mob tasarımları güzel görünüyor. Her mobun kendine has 2-3 ayrı hareketi olsa keşke. Sürekli aynı şekilde tekrarlayıcı hareket yapmasalar.

KS
TuzuGuru

TuzuGuru

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
1
Mob tasarımları güzel görünüyor. Her mobun kendine has 2-3 ayrı hareketi olsa keşke. Sürekli aynı şekilde tekrarlayıcı hareket yapmasalar.
yakın zamanda gelicek olan beta sürümde detaylı şekilde bilgilendirme videoları cekicem allahın izni ile

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Draki gibi bir dungeon mantığı kullanmamışlardır inşallah. Katlı bir dungeon mantığı yerine harita bazlı ilerlemeli dungeonları daha çok çekici bulmuşumdur.

KS
TuzuGuru

TuzuGuru

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
1
kat sistemi olma ihtimali var herşey tahmin şuan gelmeden pek bişi demek istemiyoruz

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Delos u görür gibi oldum, zindan da iç kısım gibi duruyor :) Ancak yapımı manzarası harika görünüyor sabırsızlık ile bekliyorum :)

1nterCeptoR

Yeni Oyuncu
Warrior1nterCeptoR
Level
0
Dostum selam. Bu ekstra görüntüleri nereden buluyorsun acaba? Yani bunlar resmi dimi başka oyundan filan değil?