• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise online Geine gelecek mi ?

rocky9201

Yeni Oyuncu
RogueHungUp
Level
0
genie gelirse eğer oyuncu sayısı düşecektir. eski knight online oyuncularının çoğu genie yüzünden oyunu bırakmıştır. herkes bileğinin hakkı ile oyun oynasın bence.

Bambam06

Yeni Oyuncu
WarriorBambam
Level
0
Seninde görüşlerine saygı gösteriyorum hocam ama işte herkesin zevki farklı oluyor :) İkimizinde ve bizim gibi düşünenlerinde mutlu olma açısından level kasmak gerçekten çok zor olabilir böylece daha çok bağlanırız

AresArkish

Oyuncu
RogueArkish
Level
1
gennie kadar soytarıca saçmalık bulduğum başka birşey yok , elbetteki online süresi yüksek olan kişi az olandan önde olacak , elbetteki okuyan evli olan çalışan kişi daha çok vakti olan kişinin arkasında kalacak , OYUN TAMAMEN EŞİTLİK üzerine kurulabilir mi ? gennie gibi bir saçmalık asla getirilmemeli.

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
Kesinlikle olmaması lazım, koxpun legalleştirilmiş hali gibi birşey. Bilgisayar başında olmadan emek harcamadan sadece e-pin veya cash satın alarak oyun içerisinde farm yapmak saçmalık. Bunun drop olarak eklenmesi ya da oyunun kendi özelliği olmasınında bir önemi yok. Oyunun amacı zaten oyun oynayarak bir şeyleri elde etmek, yeni insanlar tanımak, sohbet ortamı oluşturmak.

Bambam06

Yeni Oyuncu
WarriorBambam
Level
0
Arkadaşlar hepimiz özgür olarak görüşlerimizi paylaşıyoruz belirtmek isterim, bende sizin görüşlerinize saygı gösteriyorum sadece 1-2 saatlik koxp şeklinde olabilir , level kasmak gerçekten zor olabilir yine elle kasmaya devam eder yeni dostluklar kurabiliriz. Oyun içerisinde parayı veren düdüğü çalar işine bende karşıyım bunun için çok önemli bir pazar dengesi kurulmalı ama unutmayalım insanları birşeylere bağlayan item düşürmek pazarlamak bunlarda güzel şeyler.

VP67

Yeni Oyuncu
RogueCampeoN
Level
0
Kesinlikle olmasın, başka söze gerek yok.

IITURKII

Yeni Oyuncu
RogueIITURKII
Level
0
Arkadaşlar yorumları okudum. Ve bende düşüncelerimi belirtmek istedim. Açıkçası genie programının istenmemesinin tek sebebi e-ticaretçilerin farm ağı kurmasından kaynaklıdır. Oyunun dengelerini alt üst eden ekip genie ile 7-24 farm yapan kitledir. Bence genie uygulamasının varlığı şu şekilde olmalıdır: Genie açık iken kişi drop alamamalıdır. Böylelikle genie programı sadece level kasmak için kullanılabilecektir. Böylelikle insanlar vakitlerini level kasmak için bilgisayar başında harcamamış olacaklar ve farm tamamen kişinin oyuna harcadığı emeğe ve online süresine dayalı olacaktır. Aynı zamanda oyunun dengeleri farmcılar yüzünden alt üst olmamış olacaktır. Genie bu şekilde kullanılmazsa +30 'u geçtim benim gibi 22-25 arasındaki insanlar dahi bu oyunu oynayamaz. Zaten bu p2w oluşturmayan kolaylıkların sağlanmamış olması malesef ki bizim gibi yoğun ancak oyuna destek veren insanların oyunu oynamaması ve yapımcı firmanın giderek kan kaybetmesine sebep olacaktır. Oyunun tüm önceliği adaleti sağlamak, p2w'i önlemek ve yaş kitlesini dikkate alarak belli başlı kolaylıklar getirmek olmalıdır.

AresArkish

Oyuncu
RogueArkish
Level
1
Arkadaşlar yorumları okudum. Ve bende düşüncelerimi belirtmek istedim. Açıkçası genie programının istenmemesinin tek sebebi e-ticaretçilerin farm ağı kurmasından kaynaklıdır. Oyunun dengelerini alt üst eden ekip genie ile 7-24 farm yapan kitledir. Bence genie uygulamasının varlığı şu şekilde olmalıdır: Genie açık iken kişi drop alamamalıdır. Böylelikle genie programı sadece level kasmak için kullanılabilecektir. Böylelikle insanlar vakitlerini level kasmak için bilgisayar başında harcamamış olacaklar ve farm tamamen kişinin oyuna harcadığı emeğe ve online süresine dayalı olacaktır. Aynı zamanda oyunun dengeleri farmcılar yüzünden alt üst olmamış olacaktır. Genie bu şekilde kullanılmazsa +30 'u geçtim benim gibi 22-25 arasındaki insanlar dahi bu oyunu oynayamaz. Zaten bu p2w oluşturmayan kolaylıkların sağlanmamış olması malesef ki bizim gibi yoğun ancak oyuna destek veren insanların oyunu oynamaması ve yapımcı firmanın giderek kan kaybetmesine sebep olacaktır. Oyunun tüm önceliği adaleti sağlamak, p2w'i önlemek ve yaş kitlesini dikkate alarak belli başlı kolaylıklar getirmek olmalıdır.
Oynayabilirler , bakın eski knight o kadar ilkeldi ki , yaşı 8-9 olan kişilerden 30-40-50 ye kadar oynayanlar vardı , çokta güzel vakit bulabiliyorlardı. Şuan güncel knight ile kıyas yaparak onun üzerinden düşünmeniz hiç doğru değil , knight'ın ilk halini baz almanız gerek , eğer o dönemde oynamadıysanız söz hakkınızı kısıtlamanız en doğrusu olacaktır. Eski knight'da belli bir levelden sonra %1 için saatlre verilirdi ,oturup ne zaman level alacağını yüzdede aldığın exp üzerinden hesaplardın şu şu ayın şu gününe doğru level alacam derdin , aylar geçerdi üzerine bir gıdım seni upgrade edecek item koyamayabilirdin. Anlayacağın knight'ı knight yapan zorluğuyduda. Birşeyin kolay olmasını istememelisiniz.Knight'ın şuanki hali gibi düşünmemelisiniz. Zor olanın güzel olduğunu kabul etmeliyiz nostalji bu yüzden güzel , bilinmezlik zorluk ile.

IITURKII

Yeni Oyuncu
RogueIITURKII
Level
0
Oynayabilirler , bakın eski knight o kadar ilkeldi ki , yaşı 8-9 olan kişilerden 30-40-50 ye kadar oynayanlar vardı , çokta güzel vakit bulabiliyorlardı. Şuan güncel knight ile kıyas yaparak onun üzerinden düşünmeniz hiç doğru değil , knight'ın ilk halini baz almanız gerek , eğer o dönemde oynamadıysanız söz hakkınızı kısıtlamanız en doğrusu olacaktır. Eski knight'da belli bir levelden sonra %1 için saatlre verilirdi ,oturup ne zaman level alacağını yüzdede aldığın exp üzerinden hesaplardın şu şu ayın şu gününe doğru level alacam derdin , aylar geçerdi üzerine bir gıdım seni upgrade edecek item koyamayabilirdin. Anlayacağın knight'ı knight yapan zorluğuyduda. Birşeyin kolay olmasını istememelisiniz.Knight'ın şuanki hali gibi düşünmemelisiniz. Zor olanın güzel olduğunu kabul etmeliyiz nostalji bu yüzden güzel , bilinmezlik zorluk ile.
Nostalji ve zorluk adaleti sağlamaz. Artık çocuk değilim. Günümün 12 saati z1 yapamam. MMORPG bu yüzden dünya da bitti deniyor zaten. Kendi yaşantıma 12 saat emek vermeyen adamım ben. Chara mı vereceğim. Tam tersi genie olmazsa o zaman ben pvp devamkee

Veezy

Yeni Oyuncu
WarriorVeezyIsBack
Level
0
Nostalji ve zorluk adaleti sağlamaz. Artık çocuk değilim. Günümün 12 saati z1 yapamam. MMORPG bu yüzden dünya da bitti deniyor zaten. Kendi yaşantıma 12 saat emek vermeyen adamım ben. Chara mı vereceğim. Tam tersi genie olmazsa o zaman ben pvp devamkee
Tamam 12 saat z1 yapmayalım ama 3 saattede 60 olmayalım. Farm yapmanın da belli bir güzelliği vardı. Görev ve farm bence olmazsa olmaz. Para verip farm yapan ek bir özellik olsun istemem şahsen.