• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Rise Online Destek Olmak

S1YAH

Yeni Oyuncu
MageS1YAH
Level
0
Şu aşamada sizlere destek olmak adına paylaşımlar yapıyorum fakat maddi olarak ta forumda bir bağış hanesi olsa iyi olurdu.Örneğin Satrançta lichess yada chess comda benzeri şeyler var bağış yaparak herhangi bir şey elde etmiyorsun sadece onursal üye gibi ünvan veriliyor.Tabii maksad ünvan almak değil hem size moral hemde takviye olması açısından böyle bir yenilik iyi olurdu.
Uzun soluklu usko oynayan arkadaşlar iyi bilir onların tercihi hep daha fazla para kazanmak olmuştur.

Fakat benim Rise Online'da açıklamalarda okuduğum kadarı ile gördüğüm gerçekten oyuncu odaklı hedefleri olması ki bu bile destek olmak için bana yeter.Benim gibi düşünen arkadaşlar içinde az da olsa bir şey yapma fırsatı vermiş olursunuz.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Forumlarda bu tarz durumlara pek sıcak bakan kullanıcıya rastlanılmıyor, Yapılabilir bir öneri ancak kısa vadede kapatılır istenileni yakalayamaz diye düşünüyorum.