• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Resmi discord kanalından sebebsiz yere mute

Brun0

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
3
Tepki puanı
1
Puanları
3
Level
0
Selamun Aleyküm, buradan da sonuç alamazsam herhalde Bimer'e yazacam :D
Dün akşam 10-11 civarı ban yedim. Konu hakkında sadece bearfact ve zorla da olsa Ömer'den bilgi aldım. Diğer arkadaşlar oralı bile olmadılar. 1 hafta ban yemişim olabilecek iş değil. Ben dün de savundum bugün de savunuyorum. Ben tamamen arada kaynadığıma inanıyorum ve haklı olduğumu düşünüyorum. Çünkü neden ban yediğim söylenmiyor. O discord 'da bronz üyeyim (Bunu belirtme sebebim fake hesap değilim). Pek fazla vaktim yok sadece akşamları girebiliyorum ve birçok arkadaş beni orada tanır. Oyunun destekçisi olduğum halde, zaman ayırıp alfa tarihi bile belli olmayan oyunun discordunda zaman harcadığım halde, sırf bu oyun için yeni olan bilgisayarımı çöpe atıp güncel sistem toplayacağım halde banlanıyorum ve sebebi söylenmiyor. Discorda Nickim Brun0. Yapılan yanlışın düzeltmesini istiyorum. Lakin oyunda da böyle mi olcak ? Ayrıca sorun discord da ban yemiş olmam değil bunu belirteyim. Suç işlesem, kötü birşey söylesem veya yapsam zaten dünden beri bunun için uğraşmam. Benim derdim haksızlığa gelemiyor olmam. Yoksa discord olsa ne olmasa ne. Girerim sabitlenmiş Mergen mesajlarına bakarım 2 dakika oyunla ilgili bilgim olur. Ama burada tamamen haksızlık var. O discordda o gün kendini beğenmiş clan üyeleri vardı ve saçma sapan konuşuyolardı. Umarım bu arkadaşların isteği üzerine ban yememişimdir. Şayet böyle birşey varsa oyun açıldığında vay halimize. Düşünsenize yönetime yakın biri ile laf dalaşına gireceksin ve ban. Son dediğimin bu arada herhangi bir gerçeklik payı yoktur. Tamamen komplo teorisidir :) Umarım komplo teorisi olarak kalır. Sağlıcakla kalın,

Saygılarımla
 

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
@Brun0 Bu forum resmi değil. Fakat kolay kolay ban atılmıyor tamamen öz eleştiriye açık durumda. Eğer bir ban olayı varsa gereksiz bir olay vardır.
 

Darkniqht

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
9
Tepki puanı
3
Puanları
3
Level
0
O son dediğinden ben de çok korkuyorum. İllaki yöneticilere yakınlığı olan ve oyunu oynamak isteyen olacaktır ve bu olduğunda o kolsuz p..ler emeğimizle eşit şekilde oyun oynayalım demeyecek her türlü ilegal şeyi isteyecek. Olmaz demeyin olacak bizim insanımızın torpil sevdası epi topu 20 kişinin olduğu cs 1.6 serverlarında bile hala var. Bu durum olduğunda oyun yapımcıları gece gündüz çalışıp oyunu yapmaya harcadıkları süreyi düşünüp kibarca siktir çekecek bu arkadaşlara yoksa oyun efsane olacakken kestane bile olamayabilir.
 
Üst