• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Pedal ve otomatik vuruş

Ela

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Pedal sistemi bu oyunda çalışır mı acaba, birde otomatik vuruş oyun içindemi satılacak.

karagulle5

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Pedal macro hile gibi illegal şeylerin burada çalışacağını düşünmüyorum. Zaten buraya bir çok oyuncu temiz bir başlangıç için geliyor sonuçta oyun motoru usko nunkinden farklı.

ernado

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Mouse macroların geçerliliğini sürdüreceğini düşünüyorum çünkü mouse macro senin elinle tuşlara basmanı hareketinin aynısını yapıyor o yüzden mouse makronun önüne geçilebileceğini sanmıyorum zaten world of warcraftta bile mouse macro var diye biliyorum..

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
mouse macroların geçerliliğini sürdüreceğini düşünüyorum çünkü mouse macro senin elinle tuşlara basmanı hareketinin aynısını yapıyor o yüzden mouse makronun önüne geçilebileceğini sanmıyorum zaten world of warcraftta bile mouse macro var diye biliyorum
Yazılımsal olarak önüne geçilebilir. Makro programlarını tespit edip kapatılmadığı müddetçe oyunun açılmasını engelleyebilir. Ama bu yapılmadığı müddetçe makronun yaptığı şey otomatik klavye tuşu vuruşudur. Önüne geçilmez, tespit edilemez.

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Level
4
Genie mantığında ki bir sistem evet çoğu zaman hayat kurtarıcı ancak bununda bir zamanlamalı olması bence güzel olurdu ne için yani şöyle spora gideceksin abi 2 saat yoksun evet bu 2 saate karakterin niçin boş dursun birşeyler yapsın tabikide. KO'da pazardan başka bir alternatif olmadığı için herkesin zihni buna yönleniyor. Belki bu oyunda afk modda iken bir çok şey yapılabilecektir. Ancak yapılmayacak ise. Bir adam 24 saat çarını genie mantığında bir sisteme koyamasın. Kesinlikle 2 saat bir insanın oyun için ara vermesi için yeterli bir zaman dilimidir. 2 saatten sonra mesela atağını kesebilir karakter. Abi 6 saatlik işimiz var ise ne olacak o zamanda oyundan daha kıymetli işin var demekki feragat et kardeşim herşey oyun değil ki :) Çözüm değil belki ama olduğunda bence olabilir. 2 saatte bir gelsin gerekirse kursun sistmeni. Makro için ise pedal değilde belki bahsettiğiniz gibi mouse makro olabilir yani makro bence olmasın hiçte yazılımsal olarka olabilir belki anlamında söylüyorum.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Genie mantığında ki bir sistem evet çoğu zaman hayat kurtarıcı ancak bununda bir zamanlamalı olması bence güzel olurdu ne için yani şöyle spora gideceksin abi 2 saat yoksun evet bu 2 saate karakterin niçin boş dursun birşeyler yapsın tabikide. KO'da pazardan başka bir alternatif olmadığı için herkesin zihni buna yönleniyor. Belki bu oyunda afk modda iken bir çok şey yapılabilecektir. Ancak yapılmayacak ise. Bir adam 24 saat çarını genie mantığında bir sisteme koyamasın. Kesinlikle 2 saat bir insanın oyun için ara vermesi için yeterli bir zaman dilimidir. 2 saatten sonra mesela atağını kesebilir karakter. Abi 6 saatlik işimiz var ise ne olacak o zamanda oyundan daha kıymetli işin var demekki feragat et kardeşim herşey oyun değil ki :) Çözüm değil belki ama olduğunda bence olabilir. 2 saatte bir gelsin gerekirse kursun sistmeni. Makro için ise pedal değilde belki bahsettiğiniz gibi mouse makro olabilir yani makro bence olmasın hiçte yazılımsal olarka olabilir belki anlamında söylüyorum.
Kişisel kaanatim genie gibi bir olayın dahi olmaması. Şuursuzca zibilyon tane aynı yaratıktan kesin exp kasmak oyunu oynatmanın yollarından birisi değildir. Oyun sonu aktivitelerinin başka şeyler olması gerekir. 2002'de yapılan oyun mantığının 2002'de kalması lazım. Bize daha güzel end-game içeriği lazım. Bu BDO ve WOW'daki gibi zaanaat öğrenme olabilir. İnsanları sırf daha uzun bir süreç olsun diye aynı slotta beyinsizce aynı şeyleri yapmaya itmenin doğru bir yol olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Oyun bu en nihayetinde. Offline olduğun zamanlar da olacak. Bunu kabullenmek istemeyen polemikçi abilerimiz varsa günlük yaşamlarında da uyumasınlar o zaman.

Caqlayan

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Macro olması demek tamamıyla haksızlık demek full itemli de olsak adam her türlü üstünlük sağlıyor

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Macro olması demek tamamıyla haksızlık demek full itemli de olsak adam her türlü üstünlük sağlıyor
Macroyu engellemek biraz sıkıntı olacaktır. İmkansız olduğunu düşünmüyorum. Adı lazım olmayan oyunda engellenememesinin tek nedeni, yapımcı yayıncı firmanın ayrı olması ve dertlerini kimseye anlatamamaları. Bizim oyunumuz çok güncel bir oyun motoru ile yazılıyor. Herşeyin önün geçebilirler Allah'ın izniyle. Ne P2W olacak, ne marco genie olacak. Temiz bir oyun keyfi istiyoruz.

Siyah

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Pedal macro hile gibi illegal şeylerin burada çalışacağını düşünmüyorum
Zaten buraya bir çok oyuncu temiz bir başlangıç için geliyor sonuçta oyun motoru usko nunkinden farklı
Oyun motoru makroyu engelleyemez hocam. Çünkü bugün aynı oyun motoru ile yayınlanmış olan PUBG oyunu bile içinde tekli atış sisteminde ki silahları makro sayesinde seri atış yapabiliyor. Bilginize.

SbY

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Elinde g300 varsa macro engellenemez keza klavye ile ne yapıyorsan onu yapıyor otomatik.

achernar

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Çok zor değil arkadaşlar bir ip'den perma ban atmak :) Yeter ki oyunun GameMaster'ları titiz olsunlar.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Çok zor değil arkadaşlar bir ip'den perma ban atmak :) Yeter ki oyunun GameMaster'ları titiz olsunlar.
IP değiştiriliyor, MAC adresi bile değiştiriliyor. Bunlara donanımdan ban atmak lazım ve o yöntemin de gizli tutulması lazım. Anakart ID'si olur, işlemci seri numarası olur vs. vs.

Sartre

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
1
Pedal sistemi bu oyunda çalışır mı acaba, birde otomatik vuruş oyun içindemi satılacak.
Videodaki otomatik vuruş bana sorarsan otomatik saldırının (KO'daki R ) başladığını ve bittiğini gösteriyor. KO'da da benzer bildirim geliyor.