• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Oyunun geliştirilme süresi hakkında çok küçük bir bilgi

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
@jongwum Doğru bilgi olarak görmüyorum. İlk zamanlar bir optimizasyon sıkıntısı yaşanacaktır ama kısa zaman içerisinde olabilecek minumum sistemler içinde iyi bir oynanış verecektir.

Şahsi fikrim tamamen şu yönde herkesin bütçesi iyi bir bilgisayar almaya yetmiyor fakat sene olmuş 2020, eğer çok düşük özellikte yada en yüksek özellikle bilgisayarlar için bir çalışma yapılırsa birisinden fedakarlık etmek gerekir. O yüzden orta olsun herkesi güldürsün (y)
 
KS
jongwum

jongwum

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
8
Tepki puanı
6
Puanları
3
Level
0
@admin Oynamak için GTX 1050 gerekli diye bir bilgi değil bu attığım. Sanırım küçük bir anlam kayması olmuş game developer arkadaşlar bu oyunun kodlarını GTX 1050 ekran kartı bulunan bilgisayarlarda yazmış render'lamış denemiş ilk başlarda böyleymiş diye belirtmiş post atan kişi yanlış anlaşılma olmasın.
 

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
@jongwum Yazar konuşmaya, ben burada çalıştım diye başladığı için o şekilde dile getirdim. Yönetime göre çalışanlar dışında oyuna ait hiç bir bilgiyi kimse bilmiyor. Buda otomatik olarak hiç kimsenin bu konu hakkında konuşamayacağı anlamına geliyor en azından diğer şirketleri gizlilik anlaşmaları bu şekilde.

Onun dışındaki cümlelerim genel düşüncelerim.:)
 

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Mesajlar
101
Tepki puanı
93
Puanları
28
Level
4
2016 da çıktı GTX 1050 belki burada zaman kıstasını anlatmakta istemiş olabilir. Merter'de sıradan bir ofiste yapılan bu oyunun buralara gelmesi anlamında da hayranlık belirtmiş ancak böyle bir firmada çalışmış olup bu proje hakkında bence de konuşmama anlamında net yasağı vardır. Birşeylerin açıklanması birşeyleri söyleyebilmek anlamına da gelmiyor. Zira sadece bir sınıf paylaştılar. Tabiki esinlenmeden ziyade net bizim aşikar alışık olduğumuz oyun gözüken ama herşeyinde bir uslubu oluru var :)
 
Üst