• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Oyunun amacı ne?

semihsagir

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Yeni Bir K...O... yaratmak mı. ? Pay To Win Olacağını Düşünüyorum Haksızsam Sebebi Nedir ? Oyundaki Buglar ile ilgili Oyuncu Görüşleri Alınacak mı ? Oyun İçerisinde Game Moderatorler Ne kadar Aktif Olacak ? Oyun içerisinde item Satışları Diğer MMORPG Oyunlardaki gibi el altından satışı engellemek amacı ile bir koruma var mı ? Merakla Bekliyorum Ekibimizi Kurduk :)

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
S.S.S bölümünü incelersen sormuş olduğun tüm soruların cevabını bulabilirsin. Ayrıyetten, Türk yapımı olduğu ve büyük beklentilerinin olduğunu düşünürsek kullanıcıları üzmeyecek kararlar vermesi her iki taraf içinde kazanç olur.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Oyun içerisinde item Satışları Diğer MMORPG Oyunlardaki gibi el altından satışı engellemek amacı ile bir koruma var mı ?
Şu kardeşin oyunu ilk duyduğu gün ve foruma ilk kayıt olduğu günden beri bunun önüne geçmek ve cevaplarını almak için uğraşıyor. Hem forum üzerinden hem discord üzerinden hem de yetkili kişiler ile konuşmaya çalışarak. Daha bu konu üzerinden hiçbir bilgi alamadım. Korkutuyor insanı biraz.

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Oyunun amacı yeni yerli Mpporg oyunu fakat. bir çok oyunlarda benzerlik var. Knight'a skiller benziyor sadece bir çok benzeyen özelliği var ama ben Knight'ın aynısı olacağını düşünmüyorum. Görünüş olarak benzeyebilir. ama oyunun içerisine girdiğimiz'de çok farklı bi tablo ile karşılaşabiliriz. bu yüzden Oyun' içerisinde el altından satılan itemler olmayacak yöneticiler oyunda aktif bir şekilde kullanıcıların sıkıntısını dinleyecekler bence oyun güzel bir Mpporg oyunu olacak diyebiliriz.