• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Oyunda ne tür özellikler olmasını isterdiniz?

konohali

Yeni Oyuncu
MageKonohali
Mesajlar
2
Tepki puanı
2
Puanları
3
Talent sistemi olsun
Mage: Arcane,Fire,Frost
Warrior: Arms,Fury,Protection
Priest: Dİscipline,Holy,Shadow

Assasin:Combat,subtlety Explore
Archery: Beats Mastery ,Markmanship,Barvival
 

Wiolosive

Yeni Oyuncu
WarriorWiolosive
Mesajlar
9
Tepki puanı
4
Puanları
3
Bence şu oyuna farklı ırklarda gelmeli mesela elf ve cüce ırkı 2 sınıf ırka tıkanıp kalkınmamalı 4 ırk olsa pk si dahada canlı olur diye düşünüyorum
+1 4 ırk güzel olurdu pk da hep farklı ırkları görmek göz zevkini artırır !!
 

Wiolosive

Yeni Oyuncu
WarriorWiolosive
Mesajlar
9
Tepki puanı
4
Puanları
3
Öncelikle merhaba oyun için heyecanlıyız . Benimde oyunda görmek istediğim ve başkalarınında görmek isteyebileceği bazı etkinlik ve oyun sistemi hakkında fikirlerim var , bunları paylaşmak istedim .

1 - IRKLAR ARASI TİCARET (Özgün fikrim)

Protean ve Vazgeçenler arasındaki ticaretten .
Şöyle anlatayım Proteanlar kendi arasındaki ticaret %0 vergiyle olucak . Vazgeçenler kendi arasındaki ticaret %0 vergiyle olucak. 2 Irk arasındaki ticaret %10 vergiyle olabilir orasını siz daha iyi ayarlarsınız diye umuyorum . Şöyle 100 m ise bir itemin değeri Protean pazarından Vazgeçenler ırkından bir oyuncu itemi satın alırken 110 m ödemeli ve kullanıcıya 110 m vermeli ve + IRKLAR ARASI SAVAŞLARDA ödüller büyük ve kendi ırkına fayda sağlıyacak şekilde olabilirse tabi bu mümkün olması zor bir durum fakat bence gayet güzel . Tabi bu durumun önüne geçmek imkansız gibi gözüküyor . Vazgeçenler ırkından oyuncu Protean ırkından hesap oluşturarak o pazardan item çekebilir yani bu durum zor bir ihtimal ama düşüncesi güzel .

2 - IRK DEĞİŞTİRME

Irk değiştirme olmamalı herkes oluşturduğu karakterin ırkına sağdık olmalı .

3 - PARTY ARENA MAPİ HAKKINDA

Party arena map oluşturucağız dediniz . 1 karakterin bu etkinliğe katılma süresi 3 günde 1 olmalı
Buraya girişte 10 dakika geri sayım sayılmalı Knight online da ki chaos , border defance war , juraid mountain gibi .
Her partide eşit miktarda sınıf olmalı misal 2 rogue 2 warrior 2 priest 2 mage .
Ekibinle girme olarak şöyle 2 seçenek sunabilirsiniz ki bu çok mantıklı ve tatlı olur.

SOLO ---- PARTY kısımlarından seçerek katılmalıyız PARTY seçenler 10 dakika içinde dışarıda etkinliğe girmeden kendi arkadaşları veya dışarıdan tanışmış olduğu veya o alandaki npc yanında PARTY sine almak istediği oyuncuları kendi seçmeli ve 2 rogue 2 warrior 2 priest 2 mage sınırı orda devam etmeli PARTY kısmını seçtikten sonra !! SOLO kısmını seçenler zaten otomatik PARTY e atılıcak oldukları için bir şey yapmasına gerek yok .

SOLO VE PARTY SEÇENEKLERİ ARASINDA HERHANGİ ÖDÜL FARKI OLMAMALI BU ÖNEMLİ .

IRKLAR ARASI VEYA SADECE OYUNCULAR ARASIDA OLABİLİR ORASI SİZE KALMIŞ.

RAUNDLAR YANİ GRUP AŞAMALARI OLMALI ŞÖYLE :

3 RAUND OLMALI .

1. RAUND : 8vs8 8vs8 8vs8 8vs8
2. RAUND : 8 vs 8 8 vs 8
3. RAUND : 8 vs 8
WİNNERS : 8

8vs8 Savaşlar şöyle : 1 dakika hazırlık aşaması olmalı herkes buff wolf vs almalı sonrasında kapı veya duvar şeklinde açılan mekanizma yapılmalı .
8 kişisi ölen ilk taraf kaybeder diğer taraf diğer raunda geçer şeklinde olmalı .

40-49 , 50-59 , 60-69 , 70 seviye aralarında her raund ödülleri seviye arttıkca artmalı.

1.RAUND ÖDÜLLERİ : Kazanan oyunculara seviyesine göre misal 40-49 arası 50-59 , 60-69 ve son olarak 70 seviye oyuncular arası olan savaşlarda

40-49 SEVİYE : Kendi seviyesine yeteri olan herhangi bir zırh kafalık , göğüslük , donluk , ayaklık ve kolluk olarak rastgele bir şekilde verilmeli ve +5 olarak olabilir veya (+1,+2,+3,+4,+5) e kadar rastgele verebilirsiniz ki rastgele vermeniz oyunun dengesini bozucak ve bir tık burada drop şansı dediğimiz şans devreye giricek ki mmorgp de drop şansı olmalı diye düşünüyorum . PARÇALARI biz seçebiliriz sadece . EK OLARAK + 50 mana pot 50 hp pot olarak verebilirsiniz.

50-59 SEVİYE : Ek olarak Knight onlinden örnek vericek olursam +1 BUS hediye edilmeli .

60-69 SEVİYE : Ek olarak +2 BUS + 1 BES

70 SEVİYE : +3 BUS + 1 BES verilebilir bu daha artırılmamalı benim düşüncem .2.RAUND ÖDÜLLERİ : Bu aşamayı kazanan oyuncular 40-49 , 50-59 , 60-69 , 70 yine aynı seviye grubları duruyor .

40-49 seviye grupları : High class item verilebilir seviyesine göre tabiki itemler dagger , sword , spear , club , staff , shield vb high class itemlar (+1,+2,+3) olarak verilmeli ve neyi seçiceğimize biz karar vermeliyiz misal priest oyuncusu ise shield bp oyuncusu ise club tercih edebilir.

50-59 SEVİYE : Ek olarak +1 BUS

60-69 SEVİYE : Ek olarak +2 BUS + 1 BES

70 SEVİYE : +3 BUS + 1 BES verilebilir bu daha artırılmamalı benim düşüncem .


3.RAUND ÖDÜLLERİ : Bu aşamayı kazanan oyuncular 40-49 , 50-59 , 60-69 , 70 yine aynı seviye grubları duruyor .

40-49 Seviye grupları : Seviyesine uygun high class itemların içinde buluğundu ve rastgele tüm sınıfların armor , weapon , shield içeren ve seviyesinin altındaki itemları içermeyen misal 40-49 arası high class itemları içeren 3 kutu verilmeli .

50-59 SEVİYE : Seviyesine uygun HİGH CLASS itemların vs RARE İTEMLARIN içinde buluğundu ve rastgele tüm sınıfların armor , weapon , shield içeren ve seviyesinin altındaki itemları içermeyen RARE İTEM % si %4 olan 3 kutu verilmeli

60-69 SEVİYE : Seviyesine uygun HİGH CLASS itemların vs RARE İTEMLARIN içinde buluğundu ve rastgele tüm sınıfların armor , weapon , shield içeren ve seviyesinin altındaki itemları içermeyen RARE İTEM % si %8 olan 3 kutu verilmeli.

70 SEVİYE : Seviyesine uygun HİGH CLASS itemların vs RARE İTEMLARIN içinde buluğundu ve rastgele tüm sınıfların armor , weapon , shield içeren ve seviyesinin altındaki itemları içermeyen RARE İTEM % si %12 olan 3 kutu verilmeli.

VE AYLIK TABLOLAR OLMALI EN ÇOK KAZANAN OYUNCULAR ADINDA

EN ÇOK KAZANAN 3 OYUNCUYA ÖZEL HEDİYE VERİLMELİ :

1. 2. 3. OYUNCULARA ÖZEL : %5 ŞANS İLE TAKI %35 ŞANS İLE RARE %60 ŞANS İLE HİGH CLASS İTEM İÇEREN KUTUDAN 10 TANE VERİLMELİ .

AYRIYETTEN AYLIK 5 KERE 7 KERE VE 10 KERE 3 KAUNDU KAZANAN OYUNCULARA EK OLARAK :

AYLIK 5 KERE 3.RAUNDU KAZANAN OYUNCULARA

750 mana potu 750 hp potu bunlar normal potlardan %5 daha yüksek özellikte olabilir veya olmayabilir orası size kalmış .

AYLIK 7 KERE 3.RAUNDU KAZANAN OYUNCULARA

1000 mana potu 1000 hp potu bunlar normal potlardan %5 daha yüksek özellikte olabilir veya olmayabilir orası size kalmış . +5 BUS +3 BES

AYLIK 10 KERE 3. RAUNDU KAZANAN OYUNCULARA

2000 mana potu 2000 hp potu normal potlardan %5 daha yüksek özellikte olabilir veya olmayabilir orası size kalmış . +15 BUS +5 BES VERİLEBİLİR .3 - 1V1 HAKKINDA

1V1 Olmamalı bence her sınıf eşit güçte değil .


4 - National point IRK PUANI ile SATIN ALIM .

Knight online oyuncularına hitap edilmeye çalışan bir oyun olucağı için np demek herhalde sıkıntı olmaz .

NP ile satın alım olmalı ki çok güzel tatlı olur düşüncem herkes beğenicektir bunu .

Her 20k np de 1 %100 drop oranı artışı sağlayan 1 adet toz veya pot tarzı bir item olucak ve bu item 12 veya 24 saat sürmeli orası size kalmış .

Her 50k np de 1 adet %15 rare %85 high class item içeren kutu verilmeli her kutunun ismi rengi farklı ve şans oranları üstüne geldiğimizde gösterilebilir , bunlar trade edilebilir .

Her 100k np de +1 stat alınmalı ve max +15 stat alınmalı .

500k np de 1 kereye mahsus +7 en yüksek seviye zırh istediğimiz kısımını almalıyız ve trade edilmemeli .

1m np de ise 1 kereye mahsus +7 en yüksek seviye silah veya kalkan almalıyız ve trade edilmemeli .

NATİONAL POİNT IRK PUANI YARIŞI OLMALI HER AY . EN ÇOK NP KASAN IRKA ÖZEL BUFF VERİLMELİ VE 1 AY KALMALI DİREK KAZANAN IRKIN +%5 HP +%5 MP +%10 ATACK POWER +%10 DEFANCE VERİLMELİ . BUNU SAĞLAMAK İÇİN HER 2 IRKIN MAXİMUM SAYIDA OYUNCU ALMASI GEREKLİ MİSAL 5 BİN PROTEAN 5 BİN VAZGEEÇENLER OLMALIKİ DENGE OLSUN ADALETSİZLİK OLMASIN .

PK ANLAMLI OLSUN VE HERKES BİR OLSUN KENDİ IRKI İÇİN SAVAŞSIN HEM KENDİ İÇİN HEM IRKI İÇİN SAVAŞSIN .

2. başlıkta belirttiğim gibi ırk değiştirme olmamalı ki anlamı olsun .


5 - GÜNLÜK ETKİNLİK SAATLERİ HAKKINDA EĞER OLUCAKSA

Günlük etkinlikler misal knight onlinedaki juraid mountain tarzı bir etkinlik saati belirli olmasın 23:40 tarzı 22:00 ile 24:00 arasında rastgele bir zamanda 10 dakika geri sayımla alınsın ki herkes sadece etkinlik için saatli girmesin 22:00 de başlasın girmeye hem bir amacı var etkinliğe giricek o arada seviye kasar bilmem pk atar bilmem farm yapar bilmem görev yapar tarzı tarzı oyuncuları daha çok zamanda bir arada tutar etkinliğe girip çıkanlar olucağı için böyle yapılmalı diye düşünüyorum .

6 - TOWN ATMA HAKKINDA

%50 hp nin üstünde town atma gibi saçma bi mekanizma olmamalı , karşı ırktan veya mob saldırısı altında town kesinlikle atılmamalı .

Bize saldırı yapıldıktan 3 saniye sonra eğer bir saldırı gerçekleşmiyorsa ancak öyle town atılmalı .

Buna katılanlar olucaktır eminim savaş anında karşı ırktan oyuncu direkt town atması çok saçma gelir bunun önüne dediğim mantıkla geçilmeli .


7 - SİLAHLARIN , KALKAN VE ZIRHLARIN PARLAMASI

En merak ettiğim konulardan birisi , yaratıklardan düşen herhangi bir silahı istediğimiz flame, poison, dark/chaotic, ice, lightning efektlerinden kullanabilecekmiyiz . Zırhların kalitesi arttıkça herhangi bir efekt veya ibare olucak mı ?


8 - GECE VE GÜNDÜZ OLUCAK MI ?

Gece ve gündüz olmalı diye düşünüyorum gece asaslar zaten gözükmüyor birden tek yemek bile zevk verebilir yaniiiii GECE OLSUNNNN !!

BENİM FİKİRLERİM ŞUANLIK BU KADAR BELKİ AKLINA GELİRSE DEVAM EDERİM BU YAZIYI GÖRMENİZ UMUDUYLA YAZDIM ŞİMDİDEN OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM . UMARIM FİKİRLERLERİM KULAĞA HOŞ GELMİŞTİR .
 
Son düzenleme:

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Mesajlar
168
Tepki puanı
25
Puanları
28
Öncelikle merhaba oyun için heyecanlıyız . Benimde oyunda görmek istediğim ve başkalarınında görmek isteyebileceği bazı etkinlik ve oyun sistemi hakkında fikirlerim var , bunları paylaşmak istedim .

1 - IRKLAR ARASI TİCARET (Özgün fikrim)

Protean ve Vazgeçenler arasındaki ticaretten .
Şöyle anlatayım Proteanlar kendi arasındaki ticaret %0 vergiyle olucak . Vazgeçenler kendi arasındaki ticaret %0 vergiyle olucak. 2 Irk arasındaki ticaret %10 vergiyle olabilir orasını siz daha iyi ayarlarsınız diye umuyorum . Şöyle 100 m ise bir itemin değeri Protean pazarından Vazgeçenler ırkından bir oyuncu itemi satın alırken 110 m ödemeli ve kullanıcıya 110 m vermeli ve + IRKLAR ARASI SAVAŞLARDA ödüller büyük ve kendi ırkına fayda sağlıyacak şekilde olabilirse tabi bu mümkün olması zor bir durum fakat bence gayet güzel . Tabi bu durumun önüne geçmek imkansız gibi gözüküyor . Vazgeçenler ırkından oyuncu Protean ırkından hesap oluşturarak o pazardan item çekebilir yani bu durum zor bir ihtimal ama düşüncesi güzel .

2 - IRK DEĞİŞTİRME

Irk değiştirme olmamalı herkes oluşturduğu karakterin ırkına sağdık olmalı .

3 - PARTY ARENA MAPİ HAKKINDA

Party arena map oluşturucağız dediniz . 1 karakterin bu etkinliğe katılma süresi 3 günde 1 olmalı
Buraya girişte 10 dakika geri sayım sayılmalı Knight online da ki chaos , border defance war , juraid mountain gibi .
Her partide eşit miktarda sınıf olmalı misal 2 rogue 2 warrior 2 priest 2 mage .
Ekibinle girme olarak şöyle 2 seçenek sunabilirsiniz ki bu çok mantıklı ve tatlı olur.

SOLO ---- PARTY kısımlarından seçerek katılmalıyız PARTY seçenler 10 dakika içinde dışarıda etkinliğe girmeden kendi arkadaşları veya dışarıdan tanışmış olduğu veya o alandaki npc yanında PARTY sine almak istediği oyuncuları kendi seçmeli ve 2 rogue 2 warrior 2 priest 2 mage sınırı orda devam etmeli PARTY kısmını seçtikten sonra !! SOLO kısmını seçenler zaten otomatik PARTY e atılıcak oldukları için bir şey yapmasına gerek yok .

SOLO VE PARTY SEÇENEKLERİ ARASINDA HERHANGİ ÖDÜL FARKI OLMAMALI BU ÖNEMLİ .

IRKLAR ARASI VEYA SADECE OYUNCULAR ARASIDA OLABİLİR ORASI SİZE KALMIŞ.

RAUNDLAR YANİ GRUP AŞAMALARI OLMALI ŞÖYLE :

3 RAUND OLMALI .

1. RAUND : 8vs8 8vs8 8vs8 8vs8
2. RAUND : 8 vs 8 8 vs 8
3. RAUND : 8 vs 8
WİNNERS : 8

8vs8 Savaşlar şöyle : 1 dakika hazırlık aşaması olmalı herkes buff wolf vs almalı sonrasında kapı veya duvar şeklinde açılan mekanizma yapılmalı .
8 kişisi ölen ilk taraf kaybeder diğer taraf diğer raunda geçer şeklinde olmalı .

40-49 , 50-59 , 60-69 , 70 seviye aralarında her raund ödülleri seviye arttıkca artmalı.

1.RAUND ÖDÜLLERİ : Kazanan oyunculara seviyesine göre misal 40-49 arası 50-59 , 60-69 ve son olarak 70 seviye oyuncular arası olan savaşlarda

40-49 SEVİYE : Kendi seviyesine yeteri olan herhangi bir zırh kafalık , göğüslük , donluk , ayaklık ve kolluk olarak rastgele bir şekilde verilmeli ve +5 olarak olabilir veya (+1,+2,+3,+4,+5) e kadar rastgele verebilirsiniz ki rastgele vermeniz oyunun dengesini bozucak ve bir tık burada drop şansı dediğimiz şans devreye giricek ki mmorgp de drop şansı olmalı diye düşünüyorum . PARÇALARI biz seçebiliriz sadece . EK OLARAK + 50 mana pot 50 hp pot olarak verebilirsiniz.

50-59 SEVİYE : Ek olarak Knight onlinden örnek vericek olursam +1 BUS hediye edilmeli .

60-69 SEVİYE : Ek olarak +2 BUS + 1 BES

70 SEVİYE : +3 BUS + 1 BES verilebilir bu daha artırılmamalı benim düşüncem .2.RAUND ÖDÜLLERİ : Bu aşamayı kazanan oyuncular 40-49 , 50-59 , 60-69 , 70 yine aynı seviye grubları duruyor .

40-49 seviye grupları : High class item verilebilir seviyesine göre tabiki itemler dagger , sword , spear , club , staff , shield vb high class itemlar (+1,+2,+3) olarak verilmeli ve neyi seçiceğimize biz karar vermeliyiz misal priest oyuncusu ise shield bp oyuncusu ise club tercih edebilir.

50-59 SEVİYE : Ek olarak +1 BUS

60-69 SEVİYE : Ek olarak +2 BUS + 1 BES

70 SEVİYE : +3 BUS + 1 BES verilebilir bu daha artırılmamalı benim düşüncem .


3.RAUND ÖDÜLLERİ : Bu aşamayı kazanan oyuncular 40-49 , 50-59 , 60-69 , 70 yine aynı seviye grubları duruyor .

40-49 Seviye grupları : Seviyesine uygun high class itemların içinde buluğundu ve rastgele tüm sınıfların armor , weapon , shield içeren ve seviyesinin altındaki itemları içermeyen misal 40-49 arası high class itemları içeren 3 kutu verilmeli .

50-59 SEVİYE : Seviyesine uygun HİGH CLASS itemların vs RARE İTEMLARIN içinde buluğundu ve rastgele tüm sınıfların armor , weapon , shield içeren ve seviyesinin altındaki itemları içermeyen RARE İTEM % si %4 olan 3 kutu verilmeli

60-69 SEVİYE : Seviyesine uygun HİGH CLASS itemların vs RARE İTEMLARIN içinde buluğundu ve rastgele tüm sınıfların armor , weapon , shield içeren ve seviyesinin altındaki itemları içermeyen RARE İTEM % si %8 olan 3 kutu verilmeli.

70 SEVİYE : Seviyesine uygun HİGH CLASS itemların vs RARE İTEMLARIN içinde buluğundu ve rastgele tüm sınıfların armor , weapon , shield içeren ve seviyesinin altındaki itemları içermeyen RARE İTEM % si %12 olan 3 kutu verilmeli.

VE AYLIK TABLOLAR OLMALI EN ÇOK KAZANAN OYUNCULAR ADINDA

EN ÇOK KAZANAN 3 OYUNCUYA ÖZEL HEDİYE VERİLMELİ :

1. 2. 3. OYUNCULARA ÖZEL : %5 ŞANS İLE TAKI %35 ŞANS İLE RARE %60 ŞANS İLE HİGH CLASS İTEM İÇEREN KUTUDAN 10 TANE VERİLMELİ .

AYRIYETTEN AYLIK 5 KERE 7 KERE VE 10 KERE 3 KAUNDU KAZANAN OYUNCULARA EK OLARAK :

AYLIK 5 KERE 3.RAUNDU KAZANAN OYUNCULARA

750 mana potu 750 hp potu bunlar normal potlardan %5 daha yüksek özellikte olabilir veya olmayabilir orası size kalmış .

AYLIK 7 KERE 3.RAUNDU KAZANAN OYUNCULARA

1000 mana potu 1000 hp potu bunlar normal potlardan %5 daha yüksek özellikte olabilir veya olmayabilir orası size kalmış . +5 BUS +3 BES

AYLIK 10 KERE 3. RAUNDU KAZANAN OYUNCULARA

2000 mana potu 2000 hp potu normal potlardan %5 daha yüksek özellikte olabilir veya olmayabilir orası size kalmış . +15 BUS +5 BES VERİLEBİLİR .3 - 1V1 HAKKINDA

1V1 Olmamalı bence her sınıf eşit güçte değil .


4 - National point IRK PUANI ile SATIN ALIM .

Knight online oyuncularına hitap edilmeye çalışan bir oyun olucağı için np demek herhalde sıkıntı olmaz .

NP ile satın alım olmalı ki çok güzel tatlı olur düşüncem herkes beğenicektir bunu .

Her 20k np de 1 %100 drop oranı artışı sağlayan 1 adet toz veya pot tarzı bir item olucak ve bu item 12 veya 24 saat sürmeli orası size kalmış .

Her 50k np de 1 adet %15 rare %85 high class item içeren kutu verilmeli her kutunun ismi rengi farklı ve şans oranları üstüne geldiğimizde gösterilebilir , bunlar trade edilebilir .

Her 100k np de +1 stat alınmalı ve max +15 stat alınmalı .

500k np de 1 kereye mahsus +7 en yüksek seviye zırh istediğimiz kısımını almalıyız ve trade edilmemeli .

1m np de ise 1 kereye mahsus +7 en yüksek seviye silah veya kalkan almalıyız ve trade edilmemeli .

NATİONAL POİNT IRK PUANI YARIŞI OLMALI HER AY . EN ÇOK NP KASAN IRKA ÖZEL BUFF VERİLMELİ VE 1 AY KALMALI DİREK KAZANAN IRKIN +%5 HP +%5 MP +%10 ATACK POWER +%10 DEFANCE VERİLMELİ . BUNU SAĞLAMAK İÇİN HER 2 IRKIN MAXİMUM SAYIDA OYUNCU ALMASI GEREKLİ MİSAL 5 BİN PROTEAN 5 BİN VAZGEEÇENLER OLMALIKİ DENGE OLSUN ADALETSİZLİK OLMASIN .

PK ANLAMLI OLSUN VE HERKES BİR OLSUN KENDİ IRKI İÇİN SAVAŞSIN HEM KENDİ İÇİN HEM IRKI İÇİN SAVAŞSIN .

2. başlıkta belirttiğim gibi ırk değiştirme olmamalı ki anlamı olsun .


5 - GÜNLÜK ETKİNLİK SAATLERİ HAKKINDA EĞER OLUCAKSA

Günlük etkinlikler misal knight onlinedaki juraid mountain tarzı bir etkinlik saati belirli olmasın 23:40 tarzı 22:00 ile 24:00 arasında rastgele bir zamanda 10 dakika geri sayımla alınsın ki herkes sadece etkinlik için saatli girmesin 22:00 de başlasın girmeye hem bir amacı var etkinliğe giricek o arada seviye kasar bilmem pk atar bilmem farm yapar bilmem görev yapar tarzı tarzı oyuncuları daha çok zamanda bir arada tutar etkinliğe girip çıkanlar olucağı için böyle yapılmalı diye düşünüyorum .

6 - TOWN ATMA HAKKINDA

%50 hp nin üstünde town atma gibi saçma bi mekanizma olmamalı , karşı ırktan veya mob saldırısı altında town kesinlikle atılmamalı .

Bize saldırı yapıldıktan 3 saniye sonra eğer bir saldırı gerçekleşmiyorsa ancak öyle town atılmalı .

Buna katılanlar olucaktır eminim savaş anında karşı ırktan oyuncu direkt town atması çok saçma gelir bunun önüne dediğim mantıkla geçilmeli .


7 - SİLAHLARIN , KALKAN VE ZIRHLARIN PARLAMASI

En merak ettiğim konulardan birisi , yaratıklardan düşen herhangi bir silahı istediğimiz flame, poison, dark/chaotic, ice, lightning efektlerinden kullanabilecekmiyiz . Zırhların kalitesi arttıkça herhangi bir efekt veya ibare olucak mı ?


BENİM FİKİRLERİM ŞUANLIK BU KADAR BELKİ AKLINA GELİRSE DEVAM EDERİM BU YAZIYI GÖRMENİZ UMUDUYLA YAZDIM ŞİMDİDEN OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM . UMARIM FİKİRLERLERİM KULAĞA HOŞ GELMİŞTİR .
Çok güzel bir çalışma olmuş tebrikler...
 
Üst