• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Oyunda (Diamond Ring)

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Oyuna başladığında oyun 1 haftalık Pus eşyası hediye etsin. ilk etap'da level kasmak kolay olsun 60 ' dan sonra zorlaşsın. yada hep kolay olsun level kasmak. Oyunda item yapmak item dizmesi önemli ve zor olsun.
%20 exp %40 %60 exp bonus veren puss itemleri olsun. böylelikle level kasması ilk etap'da daha kolay olur user oyundan sıkılmaz değişik farklı farklı jobları dener.

Oyunda 'diamond ring' ler olsun. Diamond ringler Herhangi bi job'a karşı %40 savuşturma versin. mesela Asasa' karşı %40 güçlü. Wariora karşı +%40 bonus veren Magician'a karşı %20 güçlü felan.

Pelerinde bonus versin. çıkartıp takılabilen bir nesne, ''item olsun'. Hatta Pazar'da satılabilen bir eşya olsun. %20 attack bonus versin. Attack rangeyi eşitlemek için. oyunda buna benzer takılabilen çeşitli itemler olabilir. mesela Level aldıkça oyunun içerisinden mektupla bize gelebilecek hediye itemler gibi.

Oyunda Pet olsun level kasılabilir. pet. Bu pet'de + Bonus versin Chara Leveline göre + bonus. çok güzel efsane bir fikir olabilir. hatta 60 Leveel'den sonra maximum bonus olarak fazladan bir kaç bonus versin.

Oyunda Kader sekmesi olsun. Jevel olarak Kader sekmesindeki özellik veren taşlar geliştirilebilsin. yani Kader sekmesinde 4-5 adet taş olacak bu taşlar bonusları +20 +40 dan başlıcak her basmada +100 +200 bonus gelişcek.

Kesinlikle bunu eklemeniz lazım. Birde Kader Limit'e ulaştığında bonus olarak 300-400+ bonus vericek şekilde ayarlarsanız süper olur.

Darkniqht

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
12 senedir mage oynuyom sadece ko'dada değil ne kadar mmorpg oynadıysam hep mage. Rise onlinedada mage oynuycaz el mecbur :)

KS
hzljoepr

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
12 senedir mage oynuyom sadece ko'dada değil ne kadar mmorpg oynadıysam hep mage. Rise onlinedada mage oynuycaz el mecbur :)
Kardeşim oyun çok güzel ya bayıldım asas videosunu izleyince fazladan hayran kaldım oyuna

Moderatörün son düzenlenenleri:

:NaturoN:

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
Bir oyuncu olarak istemek en doğal hakkımız ancak, bu özelliklerin oyunu ne derece etkiliyeceği tartışılır. Bu bahsedilen özellikleri çoğu "Nice to have" yani "Olsa da olur olmasa da". Taramalı gibi istek yapmıssınız :)

KS
hzljoepr

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Bir oyuncu olarak istemek en doğal hakkımız ancak, bu özelliklerin oyunu ne derece etkiliyeceği tartışılır. Bu bahsedilen özellikleri çoğu "Nice to have" yani "Olsa da olur olmasa da". Taramalı gibi istek yapmıssınız :)
Aynen abi sadece beğenilen istekleri yapsınlar yeterli benim için fazlasında gözümüz yok :D

OgulcanBey

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
2
Brom 1 hafta hediye olayı biraz gereksiz gibi bence en azından herkes bi şekilde zorlanmalı diye düşünüyorum.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Bunlar için zaten sabit bir konu var, hepsi için bir konu açmamız forumda gereksiz kalabalığa yol açacaktır dostum. Kendim 35 tane madde saydım o konuda. Hemde her madde bir konu olacak kadar kapsamlı. Buradan devam etmeni öneriyorum. Önerilerine gelince bence oyunumuzun diğer oyunlardan esinlendiği kadar orjinal yanları da olmalı.

KS
hzljoepr

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Bunlar için zaten sabit bir konu var, hepsi için bir konu açmamız forumda gereksiz kalabalığa yol açacaktır dostum. Kendim 35 tane madde saydım o konuda. Hemde her madde bir konu olacak kadar kapsamlı. Buradan devam etmeni öneriyorum. Önerilerine gelince bence oyunumuzun diğer oyunlardan esinlendiği kadar orjinal yanları da olmalı.
Aynen olabilir kardeşim ben sadece aklıma gelenleri dile getiriyorum daha iyi fikirlerde olabilir.

Shikato

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Exp yüzükleri mantıklı expin zor olacağı bir oyun da exp türü itemler gereklidir