• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Oyun Muazzam Görünüyor Fakat..

ObSequ1eS

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Öncelikle S.a Bir Türk Yapımı Oyun Olarak Sonuna Kadar Destekliceğiz Bu Kesin.Herşey Gercekten Videoları İzlediğimde Ayrı Bir Heycan Uyandırıyor Lakin Özellikle Warrior Yada Bp mi Tam Cikaramiyorum Videoda Silahlar Unreal Engine 4 'e Göre 1 Tık Düşük Kalmamış mı Görsel Olarak ? Bakın +8 +9 Parlama Efektini Olur Olmaz Onu Kastetmiyorum Sanki Daha Güzel Görsellere Sahip Silahlar Yapılabilirmiş Gibi Geliyor Bana.Yanlıs Anlasılmasın 4 Gözle Oyunun Gelmesini Bekliyoruz :)

VP67

Yeni Oyuncu
RogueCampeoN
Level
0
Videolara takılma dostum. Onlar ön gösterim gibi bir şey. Zamanla zaten oyun resmi olarak çıktığında daha güzel olacaktır.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Aynı şeyleri ben de düşündüm fakat MMORPG oyun geliştirmek cidden çok zor bir olay. Daha önce bu kadar büyük oyunlarda tecrübesi olmayan ufak bir kadronun elinden çıkıyor oyunumuz. Elbette eksik olan tarafları olacaktır ama dileyelim ki bu eksikler grafik tarafında olsun. Oyunun temel programlamasını eksiksiz yaptıktan sonra grafikleri gün geçtikçe yükseltebilirler. Umarım olduğu yerde saymaz.