• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Oyun mekanikleri ters köşe yapabilir

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Oyunun şu an baş kitlesi KO üzerinden geliyor gibi gözüküyor fakat yönetim henüz reklam çalışmalarına başlamadı. Fakat şunu unutmamak gerekiyor yeni bir oyun motoru yeni bir oynanış dinamiği getirebilir. Buda çoğu ezber oyuncuyu yerin dibine sokabilir. :)

karagulle5

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Mekanik konusunda sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum elimiz alışır

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Oyunun şu an baş kitlesi KO üzerinden geliyor gibi gözüküyor fakat yönetim henüz reklam çalışmalarına başlamadı. Fakat şunu unutmamak gerekiyor yeni bir oyun motoru yeni bir oynanış dinamiği getirebilir. Buda çoğu ezber oyuncuyu yerin dibine sokabilir. :)
Yayınlanan videolara bakıldığında mekanik olarak çoğu şeyin benzer olduğunu görebiliyoruz aslında. Biraz daha stabil olacaktır tabiki. Fakat değişmesi gereken çok şey olacaktır diye düşünüyorum.

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Level
4
Bunun ile alakalı bir konu açacaktım çokça detaylı buraya müsait bir zamanda bir yazı paylaşımı yapmış olayım. Bu burada bi dursun :)

sezex

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Arkadaşlar evet, oyunun mekaniği usko'yu hissettiriyor ya da aynısı diyebiliriz. Her oyundan esinlenildiği gibi özellikle usko'dan da esinlenilmiştir. Aslında bu esinlenme olayı çok önceden olmalıydı, geç kalındı :)

Siyah

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
En basiti slayt atmak gibi birsey olmayacak denilmişti bu bile oyun oynanista bir fark yaratıyor. Bunun yanı sıra zıplamak var. Bu pvp ortamında ne gibi değişkenlik gösterir bilemeyiz.

JustBB

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Keşke knightçılara reklam yapmasaydınız kanser kitle coming :D

Unaided

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Asassian karakterde blink skill i olsun istiyorum. Kesinlikle olması gereken bi skill. Tam bir dps karakter olmalı ve kritik beslemeli bir karakter olmalı. Kritik 1x den 5x e kadar birikmeli